1. 1.
  Hakemlerde insan hata yapabilirler...

  Neden böyle bir açıklamamı yaptı dersiniz...
  fatih terim in maç sonu açıklaması

  Hoca 17 takıma aslında şunu dedi..

  Biz tek siz hepiniz...

  intikam soğuk yenen bir yemektir..
  12 -4 ... gezdimgordumyenildim
 2. 2.
  Aynı terim antalyaspor maçından sonra “vardı yoktu geçelim bunları cüneyt çakır bu ülkenin değerli bir hakemidir koruyalım kollayalım” dedikten donra çıktığı fener maçında düdük astırıyordu. Hatalar kendine olunca ses etmeyen terim eleyhinde olunca ortalığı yangın yerine çevirmesini biliyor. Karakter meselesi tabi.

  Anadolu takımları doğranırken ses etmeyen mhk ya ayar veren kılüpler birliği yine gerekeni yapmalıdır.
  4 -8 ... frekans
 3. 3.
  aleyhine hatalar olduğunda öbek öbek terlemiş, son derece sinirli şekilde yaptığı ve kendisi hariç herkesi itham ettiği, herkesin birilerinin adamı olduğunu iddia ettiği, herkesin gs nin önünü kesmeye çalıştığını belirttiği ancak lehine hatalar olduğunda adeta bir hulusi kentmen edası ile koruyucu kollayıcı birleştirici mesajlar verdiği açıklamalardır.

  şimdi bu işte tek fatih terim mi böyle ? asla değil. en başta sürekli her gün televizyonda gördüğümüz bir siyasi de aynı taktiği uyguluyor. her seçimden önce ülkeyi yangın yerine çevirip seçimi kazandıktan sonra bir anda milli değerler birlik beraberlik kardeşlik türküleri söylüyor. inşallah bu taktiği daha fazla böyle benzer insanlar kullanmaz..

  bu sözlükte bir akp iki gs li holiganların organize olma hızları gerçekten inanılmaz. iki grup muhtemelen aynı kişiler zaten. haksız olduklarını bildikleri halde hala haksızlığı savunmaları gerçekten inanılmaz.
  5 -10 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  bunlar akıl yerine ne taşıyor bilmiyorum, adam hakemler de insan onlar da hata yapar derken hakemleri korumuyor. fenerasyona, korsan bildiri tayfasjna bilezik gibi geçirip ironi yapıyor. ağlamayın, öyle hakem hataları ile ilgili basın toplantıları falan..adalet değil ayrıcalık istiyorsunuz demek ki.
  4 -2 ... penald
 5. 5.
  Galatasaray tek siz hepiniz.
  -1 ... podo09
 6. 6.
  nedense ligin sonları yaklaştıkça galatasaray lehine hakem hataları yapılıyor, geçen sene daha büyükleri yapıldı. tesadüf diyip geçebiliriz belki ama bunlar tekrarlanıcak mı bekleyip görelim.
  1 ... sansyoklan