1. 1.
  hem milli takım, hem galatasaray'ı çalıştıran fatih terim'in, köşe dönmesidir. http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24572034.asp
  -3 ... kullanma kilavuzu okuyan turk
 2. 2.
  memlekette hoca kalmadı böyle işe kalkışıyorlar. fatih terim kesinlikle kötü hoca değil fakat ikisi birden ancak fm'de olur. evet.
  -3 ... oytunkaran
 3. 3.
  fatih hocanın milli takımı ücretsiz çalıştıracağını bilmeyenlerin yorumudur.
  1 ... pencerenin perdesi
 4. 4.
  zaten köşeyi çoktan dönen fatih terimin milli takımdan ücret almadan çalışacağını bilmemektir. adam o kadar dönmüş ki doymuş artık paraya.
  -1 ... hayallerim vardi halbuki
 5. 5.
  yanlış önermedir zira fatih terim kalın kafalılar anlasın diye üzerine basa basa para almayacağını belirtmiştir ama nafile.
  1 ... i go you go we go
 6. 6.
  kullanma kılavuzu okuyup haber metnini okumayan insan düşüncesidir.
  ... barbarossa
 7. 7.
  2000 li yılların başında kariyer bakımından gerçekleşmiş olaydır. fenerbahçeli olmama rağmen parayı da hakediyor. daha iyi cv'si olan şu anda yok.
  ... kombamba
 8. 8.
  söylendiği gibi sinyor terim para almadan bu işi yapacaksa; kalben helal olsun, mantıken enayilik etmiş denir, denmelidir. neden? enayilik: gulu gulu hiding gibi bir sünnetsiz bile tonla para aldı bu federasyondan. bu federasyonu sömürecen aga. ama sinyor terim milliyetçi duygularla olaya yaklaştığı için ücret talep etmemiştir. kararına saygı duyuyoruz. konuyla ilgili bir italyan ata sözü der ki; uno lakerdenyo, bol peynirli ravioli. yani diyor ki; bunlar güzel şeyler.
  1 ... picakci baaddin
 9. 9.
  işini iyi yaptığı içindir.
  ... bundy nin kirik kalbi
 10. 10.
  (bkz: Fatih terim in senin parana mı kaldık gülüşü)
  ... the godfather