1. ?.
  ankaragücü başkanının cabalarının sonuc vermesı halınde gerceklesecek olaydır.
  -2 ... ecivecivokke
 2. 1.
  isabetli karardır. milli takımdan daha fazla para almasını da isteriz. uzak dursun yeter.
  -2 ... beberuhi
 3. 2.
  gereksiz bir anlaşmadır, çakması zaten takımın başındadır.

  (bkz: hikmet karaman)
  ... yolyemez
 4. 3.
  sirf galatasaray'i yendi diye ankaragücü'ne verilen cok agir bir ceza.
  5 -1 ... kapucino
 5. 4.
  yok ebesinin .mı, oldu olucak ankaraspor'un başına geçsinde sezon sonuna kadar kafasını dinlesin adam ondan sonra nasılsa ankaragücü'ne transfer olur pardon geçirirler.
  4 -1 ... sosyete
 6. 5.
  Gökçek tarafından yalanlanan olay. ileri ki zamanlarda neyin ne olacağı belli olur ama bir süre sonra hikmet karaman gidecek bu kesin. hatta çoktan gidecekti fakat hikmet akıllanmış olmalı ki çok sıkı bir sözleşme yaptığı için gönderilemedi.
  ... mhmtnsyz
 7. 6.
  Fatih Terim için, hala Türkcell 1.lig takımlarından birinden teklif alabiliyor olmasını büyük bir başarı olarak görüyor olmakla beraber , futbolumuzun halini en güzel haliyle yansıttığı kanaatindeyim.Bence bu takım bile ona fazla; Çemişkezekspor dan bir hamle bekliyorum.
  -2 ... ben tek siz hepiniz
 8. 7.
  gerçekleşmesi durumunda kasımpaşa ankaragücü maçlarında sahadaki oyundan çok yedek klübelerinin ekranlara geleceği kesindir. düşünsenize bir klübe de fatih terim diğerinde yılmaz vural.
  1 ... dazzy
 9. 8.
  yüz görümlüğü olarak üç benzin istasyonu dillendirilmekte. eh gökçek gittikten sonra ankaraya başkan da olur.
  ... kafiyesiz eleman
 10. 9.
  hayal gören embesillerin rüyasıdır. fatih terim kariyerinde bir adamın şu anda ne türkiye'de, ne de daum gibi iyice düşüp almanya 2.liginde takım çalıştırması mümkün görünmüyor. hiç çalışmasa italya'da ve türkiye'de kazandığı paralar yeter...
  -1 ... ozz le grand