bugün

kabadayı mahalle abisi terim. buse sana demedim yanlış anlama baban için şeyaptım.
burası yine kuş beyinlilerin ağlama duvarına dönmüş. Galatasaray kompleks olmuş sizde. Kurtulamazsınız. kudurun.
başarıları savunulabilir.

seversin sevmezsin o ayrı, ama türk futbol tarihinin en başarılı takımı o kupaları kazanırken başında bu adam vardı ise demek ki bir şey vardır kendisinde.

he aq gsliler adam değil bir sensin adam.

adamlığın zekatını elimizi öpüp bizden alacak tiplerin yaptığı yorumlara bak...hasbinallah...
Adam zamanında kuşları nasıl keyifle sikmiş ki acıları hala içinde olan cikcikler mütemadiyen adama saldırıyor, sana ne mk adamın sicilinden anana koca mı alacaksın adamı? Yaptığı işe bakacaksın. 9 sezon 8 şampiyonluk adam sizin hayallerinizi taşak geçerek gerçeğe çeviriyor size koyan kısmı da bu. Siktirin gidin tesislere fahişe çağıran hocanızı sorgulayın, ilk sezonunda kümeye oynayan yalı çocuğunu sorgulayın. Başka takımların hocalarını sorgulamak sizin haddinize değil. Ek olarak mali genel kurul toplantınızda bile fatih terim adı geçip gitsin diye yalvarıyorsunuz mk!

https://www.gsgazete.com/...-kurtarin-video,8977.html

Edibüdü:

fatih terim nefretinin altında yatan gerçek neden aşağılık kompleksiniz ve ezikliğiniz.
benimdir. savunmayı bırak gurur duyuyorum. sportif olarak bu kariyere, bu tecrübeye ve en önemlisi bu başarılara sahip bu adam galatasaray'a ait diye gurur duyuyorum.

sizin eksiğiniz ne ben biliyorum. sizin fatih terim'iniz yok. o yüzden bizimkini istemiyorsunuz.
fatih terim yaşadığı sürece galatasaray da kalmalı.algı yapan şikeci ibnelerin kurduğu tuzaklar götlerinde patlayacak bir kez daha.allahın izniyle bu sene de şampiyonuz.
Yanındayız imparator fatih terim.