bugün

alaçatı'daki olayın başka röportajına ait cümle. harbi delikanlı birine ait cümle.

https://youtu.be/V5c6O-TlQCE
Delikanlı, dayı denilen adam Fatih terim'den daha çok Fatih terim'e benziyor. Aynı şekilde mafya bozuntusu...

Bu tipi övüp de ft'e kızmak büyük aptallık. Vallaxi öyle.
Bu dayı hataylı mı acaba?
Saniye 57de adamdan daşşak akıyor gördünüz mü.
aslen mardinli olup adana'da ve tabi artık başka yerlerde kebapçıdır.

demirsporludur.
Bu da başka bir maho.
Göz altına alınmaya sebep olmuş sözler.
Eline sağlık denilir, vergilerimizi çuvalla götüren, karşılığında türk futbolunu bir tık yukarı zıplatamaya birine yapılırsa yüreğim soğur.
milli futbol direktörümüze yapılan aşağılık tehdit.
ahaha tam komedi ya gece gece koptum. herkes eşkıya anasını satayım azıcık bir parası olan (azıcık dediğime bakmayın tabii siz) kendini kral zannediyor.
Muthis komik adam ya cok guldurdu beni.
Arap lütfen!
Kardeşim sonra adam tutup seni dövdürür,sonra bunu yayınlar twitter da,Allah korusun
federasyonu ve ülkeyi fatih terim'den kurtaran milli kahraman söylemi.
kavgadan sonra darp raporu almasaydı şimdi içerdeydi. ne saçmalıyorsunuz lan adam pata küte benzetmiş çakma adana kabadayısını. sonra da gitmiş başımıza iş almayalım diye kendini garantiye almış.

adam televizyonlara çıkıp delikanlı gibi "bir kez dövdüm bir daha döveceğim" dedi.
ayıplı söylemdir. dövmek yerine "fatih terim i gördüğüm yerde dürüm yapacam" dese hem mesleğine hem adanalılıklarına uygun bir söylem olurmuş.
kamera karşısında şov yapan ama mahkemede terim'in kendisini dövdüğünü iddia ederek darp raporu almış bir zavallının beyanı.

bu zavallıya bel bağlamak ise ondan da beter bir eziklik.
Bunu diyen adam darp raporu alıp savcılığa “dayak yedim” diye şikayette bulundu yalnız.
bunu diyen adamın kebabı yenir kebabı. adamdır adam çeşmeye ilk gittiğimde uğrayıp kebabını yiyeceğim kralın.