bugün

yine kendini göstermiştir.ama iyi olmuştur.

milli takım ulan.
tartışılmaz gerçek.

(bkz: fatih terim şansı)

gol pozisyonu değil gol pozisyonu kırıntısı dahi olmayan bir iç saha maçı ve sözde tek hedef galibiyet.

fatih terim balı/şansı denilen şey tam olarak şudur, tanımlıyoruz;

kazakistan deplasmanda kazanacak, hollanda evinde kaybedecek, türkiye 10 kişi kaldığı maçta 90+'da duran toptan gol bulacak.
bu gruptan çıkmayı daha önceden hak ettiğimiz için en azından bu grup için gösterilmeyecek bal. olması gereken oldu bu grup için.
Sahiden de
kazakları 85 dk. yen.
hollandayı 1-1 zor yen
yedeğin yedeği çekleri zor yen
Letonyayı yeneme

amk hep bal..
erman toroğlu bu bala örnek olarak, terim'in kopan ve denize düşen parmağını arayıp bulmasını ve yerine diktirmesini göstermiştir.
Acilen devreye girmesi gereken top tepici. Hakan çalhanoğlu nun yerine girmeli.
yok gerçekten ballı, oyun 8-2 olabilirdi
yine sahadaydı yoksa 5'leniyorduk...

zaten adamın 2 olayı var gaz 1 bal 2...
bu maçta da kendisini göstermiştir. fark olmaması bunun işaretidir. net.
direkten dönen 2 top.
Bizi gruptan çıkaracak baldır.
(img:#1093877)
Ulan yarın çekleri farklı yenip en iyi 3. olursak deli gibi sevinirim.
yine işe yarayacaktır.
aslında oyuncularda problem yok. o kadar yanlış yerlerde oynatılıyorlar ki yapacakları bir şey kalmıyor. mehmet topal'ı stoperde oynatırsan gider rakibe asist yapar. takım yine aynı kadroyla sahaya çıkarsa hiç şaşırmam.
eli kulağında, yine geliyor bal.

hoşgelsin.
(#32952161)

Maçtan önce belirttiğim baldır.
zamanında lisedeyken, her satranç turnuvasına katılan öğrencilere matematik dersine +30 sözlü notu ekleniyordu.

elediğin kadarda +10 geliyordu.

hayatımda 2-3 kere satranç maçı oynamışımdır.yani vezirle , fili karıştırıyordum (düşünün artık)

ilk maçta gittim bekliyorum.rakip yok, 15 dakika geçti ve hükmen kazandım.

ikinci maça geçtim, bekliyorum yine rakip yok , yine kazanıp, üst turlara ilerliyordum.

üçüncü tura geçtim, yine bekliyorum ve rakip gelme.. şaka tabi ki geldi, 2-3 dakikada bitirdi işimi ve elendim.

ama sınıfta havalanmıştım, satranç hakkında taktik veriyordum kendi çapımda , biraz kibirlenmiştimde.satranç tahtasına morgan freeman gibi bakıyordum.

bendekide böyle bir baldı.
Bal mal adam bir şekilde başarıyor. Evet.
(bkz: Anzer balı) mübarek.
Bal degil alın teri. *
Ben demiştim demek istemiyorum ama ben demiştim.

görsel
paçalarından akan baldır.
şayet milli takimdan istifa eder veya kovulursa 5 kavanozu 100 tlye satabilecegi bala verecegi isimdir. Yanlis anlasilmasin imparatoru severim.
ibrahimovic bitirecek o balı bu akşam gibi hissediyorum.