bugün

kanımca yanlış tespittir ama öyle olsa bile yunanlar'ın en güzel kızını s.ke s.ke almıştır müjdelenen padişah.istanbul yabancıya gitmedi diye teselli edilesi durumdur. *
padişahların eşlerinin avrupalı olmasından kaynaklanan tarih tezi. örneğin abdülmecit de türkten çok hollandalıya benzer.

http://upload.wikimedia.o...88/II.Abd%C3%BClmecit.jpg
annesi değil ama babaannelerinden hesapla ırken doğrudur ama biz ırkçı değiliz değil mi?*
(bkz: öküz altında buzağ aramak)
karalama kampanyasıdır. ayrıca;

ister yunan olsun ister ingiliz ister fransız. neden ülkemizde bu kadar ırk kavramına takılıyor anlamış değilim. mesela ibrahim müteferrika ve sokullu mehmet paşa türk değildir ama türk tarihine hizmetleri ortadır. ayinesi iştir kişinin ırka bakılmaz a dostlar.
fatih sultan mehmet in yunan olması başlığını açan yazarın nickinin akheramosis olması hayli ironiktir. görüldüğü üzere ben değil sözlük söylüyor.
yunanlara koduğu gerçeğini değiştirmez. *
obama'nın bursalı olması ile eşdeğer saçmalıktır. hadi leennn ordan dedirtir.
padişah sülalesine birçok ırkın karıştığını bilip de niye ısrarla "yunandır o yunan" dendiği anlamayamadığım olaydan bir çıkarım. bulgar dedin, sırp dedin. ulan neden yunan? ona bakarsan türklük de varmış, neden yunan yani? olsun varsın, at çekinme. sen yine yalanlar söyle, vatan paramparça zaten dert değil!
sözün özü; ırkçılık yapınca elimize bir şey geçmeyeceğini anlayacağımız bir gün gerçekten medeni olacağımıza inanıyorum.
(bkz: benim hala umudum var)
"zaten istanbul'u da miras olarak almıştır." diyerek tez sahibi sevindirilebilir. karadan yürütülen gemileri soranlara da mizansen diyelim. adamlar direnmişler ki fatih'in yunan olduğu anlaşılmasın. korkarım bu dalga gün gelir atatürk'e de ulaşır.
yok ebenin .mı.*
orospu çocuğu tespitidir.
(bkz: götten uydurmalar)