bugün

bizans imparatorunun g.tüne giren burun.
insana ilham verir. O burunla istanbul'u almış adam.
o burunla çağ açıp çağ kapatıp avrupanın amına koymuştur kendisi bana göre osmanlıya gelmiş en zeki padişahtır.
Slav geni olduguna delalettir. Keskin ve asagi dogru net guney slav irkinin ozelligidir.

(bkz: sirp), (bkz: hirvat), (bkz: bosnak)
gayet karizma adama bakınca feth ettiği belli oluyor. çeşke diğerleride çizdirselermiş resimlerini merak ediyor insan. fatih zihniyle tüm padişahlardan ayrı bir yerde.
Keske oyle burnumuz olsada bi mahalle fethedebilsek amk.
1-) Burnuyla dalga geçtiğiniz kişi türk'ün atası. Haddinizi bilin! Atatürk timur neyse fatih de odur.
2-) burnuyla dalga geçtiğiniz adam ortaçağın en entelektüel adamıdır.
3-) burnuyla dalga geçtiğiniz adam antik Yunan tarihi okumuştur islam öncesi türk tarihine meraklıdır, bilim sanat aşığıdır

4-) burnuyla dalga geçtiğiniz adam 6 dil biliyordu.

5-) burnuyla dalga geçtiğiniz adamın okuduğu kitap sayısının çeyreğini siz okumamışsınızdır, eminim.

ilber ortaylı ile celal şengör'ün fatih sultan mehmet han'ın anlattığı videolar var youtube'da açın bir izleyin de öğrenin.
bazı insanların da Allah vergisi o şekillerde olduğu için pekte anormal görülmeyen burundur. Sonuçta Allah vergisidir. dalga geçenler var birincisi bu adam ne kadar zorlu dönemlerde yaşamış ve büyük işler başarmış, şuan yaşayan insanlar 2 adım öteye gitmeye üşeniyor, ikincisi Allah sizin burnunuzu da öyle yaratabilirdi.
--spoiler--
uy ya ben bu istanbul'u fethederum, ya da istanbul benu daa! haçan cemu nerde?
--spoiler--

burun farkı kavramını sorgulatan burundur.

zito burun!
ilkokulda arkaşıyla dalga gectigini sanan arkadasların , bunu hayatı boyunca devam ettirip profosyenel oldugunu Fatih Sultan Mehmet Han'a sallayıp tescillemek istemesi mi?.