1. 1.
  fox tv ana haber sunucusu fatih portakal’ın hakkında fetö üyeliği iddiasıyla soruşturma açıldığı belirtildi.

  soruşturmanın gerekçesi ise; fatih portakal'ın babasının vefat ettiği dönemde, fetö’nün medyadaki temsilcilerinden ekrem dumanlı'nın portakal'a mesaj atması ve gazeteci portakal'ın da bir mesajla karşılık vermesi oldu.

  takipsizlik kararı

  sabah gazetesinden atakan ırmak'ın haberine göre; fatih portakal, istanbul adliyesi'nde terör ve örgütlü suçlar soruşturma bürosu savcısına mesajlaşmalarla ilgili ifade verdi. portakal ifadesinde, söz konusu mesajlaşmanın, babasının öldüğü tarihe denk geldiğini, ekrem dumanlı'nın kendisine başsağlığı mesajı attığını hatırladığını, kendisinin de bu mesaja karşılık verdiğini anlattı.

  savcılık, gazeteci portakal'ın ifadesinin ardından soruşturmayı takipsizlik kararıyla sonuçlandırdı. verilen kararda fatih portakal'ın rızası dâhilinde cep telefonunda inceleme yapıldığı, söz konusu görüşmenin babasının vefatı sebebiyle gerçekleştiğinin tespit edildiği ifade edildi. portakal'ın fetö/pdy silahlı terör örgütüne üye olma suçunu işlediğine dair hakkında kamu davasını açmayı gerektirir yeterli delil elde edilmediği belirtildi.

  kaynak: https://odatv.com/fatih-p...si-acmislar-14031929.html

  edit: elçiye zeval olmazdaki elçinin notu: iddia ziyadesiyle çok komik..
  3 ... artificialhuman
 2. 2.
  ulan nereden takacaklarını şaşırdılar, soktuğumunu hükümeti. ulan az biraz vicdan yahu, hiç mi utanma yok bu %51 de. adamın boy boy resimleri var, parti kurarken icazet almış gitmiş elini ayağını öpmüş, öff sinirlendim yine.
  3 ... emihotspace
 3. 3.
  Çamur at izi kalsın siyasetinin çok sıçmığı, yandaş kanallar bunu büyük puntoda "fatih portakala fetö soruşturması" diye yazıp ayrıntı olarak doğru düzgün bir şey yazmazlar.
  Bu tür şeyleri soruşturan savcılar fetö ile düşüp kalkan birlikte fotoğraf çektiren siyasiler hakkında kılını kıpırdatmaması başlı başına trajikomik.
  1 ... kutsal bok bocegi
 4. 4.
  yok artık dediğim durumdur.

  bu kadar da olmaz arkadaş.

  soran olursa biz demokrasiyle yönetiliyoruz dersiniz.
  ... altan518
 5. 5.
  hep şüphelenmiştim zaten.
  -5 ... ibni maymun
 6. 6.
  0:00 3:31
  4 ... paganviodio
 7. 7.
  Hajo loch isch loch was rein geht isch wurscht.
  ... emihotspace
 8. 8.
  Arınç la Topbaş mı olacaktı Allah aşkına. Bir de yargıyı beğenmeyiz!
  ... detaysever