bugün

az önce verilmiş sağlam ayardır.

malum, sucukçu muhasebecisi özellikle dış politikada gemi aslanı gibidir. bağırır, çağırır, boş boş konuşur ama kendisini kimse takmaz. sebep? dedikleri dinlenmediği taktirde gereğini yapacak cesareti yoktur.

işte abd savunma bakanı ypg'ye yaptıkları yardımları arttırarak sürdüreceklerini açıkça beyan etti. bizimkisi ne yapıyor? dönmüş memlekete, almış karşısına alkışçılarını sızlanıp duruyor!

fatih portakal ilgili haberleri aktardıktan sonra lafı sucukçu muhasebecisi'nin cevabını defalarca aldığı halde şunca zamandır tekrarladığı "bizi mi tercih edeceksiniz onları mı?" sözüne getirip, "bu sözü hala tekrarlamanın manası nedir? kimi tercih ettiklerini sözleriyle de eylemleriyle de defalarca gösterdiler. asıl siz ne yapacaksınız? mesela incirlik'i kapatacak mısınız? öyle bir cesaretiniz var mı?" dedikten sonra, nutuk'u göstererek, atamızın çok ama çok daha zor zamanlarda "ya istiklal ya ölüm" deyip, gereğini yaptığını hatırlatıp, ilgili bölümü haberin sonunda okuyacağını ifade etti.

helal olsun!

ey yandaşlar, şu kifayetsiz muhterisin boş laflarından, korkaklığından hala sıkılmadınız mı? memleketimizi cümle aleme rezil etti. bir terör örgütüne tercih edilebilecek ülke konumuna getirdi. milletin başını öne eğdirdi. işte 15 yıldır iktidarda, dış politikada bizi gururlandıran tek bir işini göremedik ama utandıran işleri saymakla bitmez.

yandaşlar, ne zaman lafa değil eyleme bakan insanlar olacaksınız? tekrar soruyorum, yetmedi mi bunca boş laf edip, tek bir eylem yapmayan, milli gururumuzu yerle bir eden bu şahsa bulunmaz hint kumaşı muamelesi yaptığınız?
yandaşlara da verilmiş ayardır.

işte göreceğiniz üzere alayı suspus...
troll beslememek yandaşlık sayılmaz diye düşünüyorum.
(bkz: seziyorum sende bir liseli ruhu)
milli onura düşkün olmayı "liseli ruhu" diye tanımlayan mütareke dönemi işbirlikçi haini kafalı tiplerin beğenmediği ayardır.

öyle olsun be gülüm! "liseli ruhu taşımak" senin gibi milli haysiyet nedir bilmez bir teslimiyetçi olmamaksa, yaşımız seksene gelse yine onurla taşırız.

işte yobazların alayı böyledir. ta mütareke döneminden beri asla değişmediler ve de değişemezler. bakın bunun bir kafadarının zamanında dediği lafa: (bkz: islam kilidinin anahtarını ingiltere ye vermek).

ayrıca: (bkz: rte atatürk ün tırnağı bile olamaz)
bu adama sempatimi artıran ayardır.
rte Atatürk'ün tırnağı bile olamaz lakin sen sen atkafalı liseli gülümlü mülümlü konuşan keko ateist troll bozuntusu lakin sen Atatürk'ün bağırsağındaki tenya bile olamazsın şimdi o içine gelen geçenin girdiği deliğine geri dön milli haysiyeti bana pkklılara sakso çekmiş yamuk ağzınla öğretemezsin.
haya olmayan adamdan utanmasını beklemek boşa davranmak oluyor. bırakın artık kendi haline şu iktidarı.
bir takım götoş punkçu müfterilerin, hain, alçak, teslimiyetçi, ciğeri beş para etmez itlerin hoşuna gitmeyen ayardır.

cevabı verilmiştir: (bkz: cyberpunk/#34166213)
güncel Önemli Başlıklar