1. 1.
  Alir kırca ile mehmet ali birand efsanelerdir.

  Fatih portakal ise efsane olmaya doğru gidenlerden ...
  3 -2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Ali kırcanın efsane videosunu gördük gerçekten.
  2 ... serdarsl06
 3. 3.
  Rahmetli Mehmet ali birand bu işin (haber) duayenidir.

  (bkz: 32 nci gün)
  2 ... gazeloglu
 4. 4.
  Mehmet Ali Birand kadar hazzetmediğim çok nadir insan vardır.

  Yani Arif Doğan'a karşı aldığı tavır taraflılığını gözler önüne sermişti aslında Jitem olaylarında ama şimdiki nesil bunları bilmediği için midir yoksa Mehmet Ali Birand gibi taraflı oldukları için midir bilinmez görmezden gelir.

  Bir de 1 Mayıs 1977'deki olayları çarptırmıştır elindeki medya gücünü kullanıp ve gerçekleri yansıtmamıştır. Meğerse o olaylar iki sol görüşlü grup arasında yaşanmıştır ama suçu devletin üstüne yıkmaya çalışmıştır.

  Sadece bu da değil ama uzun uzun anlatmak istemiyorum.

  Fatih Portakal'a gelince, kendisi de taraflı ve buna şerefim üstüne ant içerim.

  Bakın ben bir akrabamın vefatı ile Türkiye'ye dönmek zorunda kaldığım için 25 Mart günü sabah 5:45'te yaşadığım bir olayı anlattım sadece ve kendisi taraflı olduğu için bu olayı sanki bilinçli olarak belli bir kitle yapmış gibi yansıtmıştı. Otobüs seferlerinin sayısının azaltılması sonucu pandemi günlerinde insanların hayatını tehlikeye atmasından söz ediyorum i.oğlu'nun ama Otomatik Portakal bu olayı sadece belli bir kitle otobüs durağında otobüslere binmiş ve bu şekilde bir provokasyon oluşturmaya yansıtmış gibi anlatmıştı.

  Lakin o otobüste hiçbir şekilde belli bir kitleyi yansıtan insanlar yoktu. Ben oradaydım, gözlerimle gördüm.

  (bkz: ekrem imamoğlu/#43420364)

  Fakat benim zaten yeterince param da var, iyi bir hayatım da var. Milli Seferberlik başlatılana kadar da ne siyasi bir partiyle işim olur ne de bir parti üyeliğimi bulamaz hiç kimsecikler çünkü zaten yurt dışında başkalarının hayalini edemeyeceği bir hayat yaşıyorum. Haksızlığa ve yalana tahammülüm olmadığı ve de Mehmet Moğultay'ın Adalet Bakanı olduğu dönem babam savcı olduğu için çocukluğum doğuda geçmesi doğrultusunda kendimi ve gerçekleri yansıtmaya çalışıyorum burada hepsi bu.

  O yüzden lafı kısa kesmem gerekecek ise bu karşılaşmanın kazananı Ali Kırca'dır.

  Ayrıca Ali Kırca dediğimiz adam at gibi sevişiyor ulan. Daha ötekilerinin ne olduğu belli değil. Bir porno filmlerini mi gördük ki karşılaştırma yapalım!
  1 -1 ... giydirmek bedava
 5. 5.
  Portakalı bu iki ismin arasında anmak bile 14 yaşında olduğunuzu gösterir. Bu isimler ki 90larda televizyonda Fetö terör örgütünü korkmadan sabaha kadar açık açık tartışırlardı çünkü gerçek gazetecilik budur akşam 2 haber gösterip boş boş atarlanıp sosyal medyayı gazlamak değildir gazetecilik.
  1 -1 ... waiting around to die