bugün

Fatih Portakal olmasaydı
Yandaş medya bizi sabah akşam uyuturdu
Adamlar haberleri seçiyorlar resmen
Akpnin işine gelmeyecek haberleri gizliyorlar
Akpnin işine geldiği gibi bütün olayları aktarıyorlar
Doğruyu gerçeği söylemiyorlar.
Fatih portakal ne olursa olsun gerçekleri dile getiriyor. Yeri gelsin iktidarı, yeri gelsin muhalefeti eleştiriyor.
Hadi diğer kanallar akpyi eleştirsinler bakalım sıkıysa eleştiremezler. Çünkü kendileri mükemmel, kusursuz sanıyorlar.
Fenasi kerim diye bi cümle ve video olmazdı.
teroristlere tesekkur etmemiz gerektiğini bilemezdik.
Memlekete için çok üzücü ama maalesef tarafsız veya muhalif haber alabileceğiniz ulusal bir kanal yok. Dünya da da benzer ama en azından iyi izlenme oranlarına sahip muhalif kanalları var bizde o da yok. Zaten bizde öyle bir kanal olsa cezalarla falan işini bitirirlerdi. Bu yozlaşmış medya tablosunun en büyük zararı da yine vatandaşa ve gençlere oluyor. Tarafsız haber alma özgürlüğü olmayan bir ülkede özgürlük üzerine konuşmak aslında biraz abes.
Fatih, portakal olmasaydı elma olurdu.
fox'un haberlerinde fatih portakal gibi eleştiriler yapan başka bir sunucu olacaktı. fatih portakal ben fox'ta haber yaptığım için rahatça eleştiri yapabiliyorum ekranda demişti. yani işin sırrı fox'ta haber yapması.
taraflı ama en azından yalan söylemiyor. doğrusuyla yanlışıyla taraf tutuyor adam. bi atv değil yani...
rusya bir ayağımızı, amerika diğer ayağımızı öpüyor, araplar da şeyimizi okkalıyor zannederdik.
ekonomide dünya'da ilk beşte, sanayide ilk üçte sanıp eksi enflasyonla da nereye para harcayacağımızı bilmezdik. soğan kuyruklarına da emeklilerin spor olsun diye girdikleri bilinirdi. hayallerimizin katilisin portugal !..
Bunu söylerken bile dehşete düşüyorum ama maalesef izmir gelemezdi.
Şuan izmir geliyorsa onun yüzü suyu hürmetine.

(bkz: izmir gelsin)
vurduruyordur, oh be alakasız oldu ama ben de yazdım içimde kalmıştı.
Donarak ölürdük.
Birleşik metal işçileri sendikası, demir çelik işçileri, metal işçileri eylemlerini tüm ülkeye ve meclise duyuramazlardı.
istediklerini alamazlardı.

Kendisinin de sık sık bahsettiği gibi onları haber yapan tek kanal Fox.
Televizyonlarda Hiçkimse Hükümete yanlışlarından dolayı millet adına hesap soramazdı.
Bugün yine dobra dobra görevini yapıyor.