Advertisement

1. 1.
    sarı yelek eylemleri hakkında söylediklerinden dolayı soruşturma başlatılmış.
    bekliyorduk zaten ona ne zaman sıra gelecek diye şaşırmadık.

https://www.sozcu.com.tr/...lek-sorusturmasi-2902905/
    10 -1 ... karanligin ruhunda bir gece
  2. 2.
    türkiye pkk ya teşekkür etmeli dediği gün açılmalıydı.

güzel olay.
    4 -13 ... anthony
  3. 3.
    Bu işlerin hepsi bitsin.. Soruşturma açacakları kimse kalmayınca sanırsam bizim peşimize düşecekler.

Neyse silivri soğuktur şimdi..
    7 -2 ... gezdimgordumyenildim
  4. 4.
    kuran kursunda çocukları bademleyene açılmadı ama

zamanlaması manidar.

ayrıca akabeli hırsızlarada açılmıyor

insan merak ediyor.
    13 -3 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    hukuken hiçbir sonuç çıkmayacaktır. Adam kullandığı kelimeleri okuyup üfleyip öyle seçmiş.
    ''Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim.''

ee ne var bu sözlerde? Barışçıl bir eylemle protesto edelim demiş adam? eylem ülkede tanınan bir haktır. hukuksal olarak kullandığı sözler de hiçbir sakınca yoktur. he tabi bu ülkenin belli yerlerinde bulunan insanlar hukuka dair hiçbir bilgisi olmayan insanlar olabilir.

ancak insan hakları mahkemesi diye bir şey var, ve bizim hukuk bilmeyen hakimlerimiz ve yöneticilerimiz sebebiyle ülkeye sürekli ceza yazıp onların verdiği cezaları da iptal edip duruyor.

işin özetiyle hiçbir sonuç çıkmayacaktır. hünkarımız o çok dolu vaktinden biraz ayırıp azıcık hukuk okusa da ülkesinden haberdar olsa keşke.
    4 -2 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    ülkenin selameti açısından sevindirici gelişmedir. herkes haddini durdugu yeri bilecek. evet..
    5 -9 ... cihaner
  7. 7.
    portalcığım için üzüldüm.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    mandalina demesinden belliydi.
    1 ... sananebundan
  9. 9.
    açılmayan adam kaldı mı.
    1 ... sananebundan
  10. 10.
    bak portakal bak. işte bu had. bu haddi bil.imza cin ali.
    2 -1 ... sananebundan