1. 0.
  medyadan 1 liboş eksilecektir.
  -10 ... ekonovich
 2. 1.
  beyni olmadığı için düşünemeyenlerin büyük düşü.
  11 ... arman
 3. 2.
  Ver mehteri diyen kişi aleni şekilde kameralar karşısında malum teröristbaşını överken bişey yok , adam(portakal) hakkı adaleti gerçekleri savununca liboş?, sorarım siz Allaha harbiden inanıyor musunuz be kafirler. bir kere de tarafsız dinleyin portakalın ne yanlış cümlesi var? tabi Allah deyip haksızlık yapanlara demiyorum onlara ne desem boş
  ... memeti
 4. 3.
  Türk toplumunun tepkisizliğini eleştirdiği için tutuklanması saçma olur, ama burası Türkiye, belli de olmaz.
  1 ... forevergreencrocodiles
 5. 4.
  neden fikrini beğenmediğiniz, sizinle aynı düşünmeyen insanları bir şekilde (bu daha çok devlet ve yargı gücüyle oluyor) ekarte etme ihtiyacı hissediyorsunuz? bu, portakal için değil herkes için geçerli, şiddeti ve terörü teşvik etmediği sürece insanların düşüncelerine duygularına dünya görüşlerine düşmanca tavır içinde olmak bana göre cahilce bir tavır.
  4 ... hodri baykam
 6. 5.
  Evet yasal olan eylemler olmalı,lakin islami kesim hariç bir çoğunda araç yakma dükkan mağaza camları kırma,barikat kurma,kaldırım taşları sökülerek bankalara saldırma,çöp konteynırları yakma gibi hayvani ve vahşi duygularla yapılan birçok eylem ler gördüğümüz için,terör örgütlerine davetiye çıkarmak demek olup hiç gerek yoktur.protestoyu bile adam gibi yapamıyorsunuz bunun için medeni olmak lazım,daha o seviyeye gelemediniz.
  2 ... kalahari 1
 7. 6.
  ne cok istiyorsunzu degil mi aykırı cıkan her ses susturulsun hic kimse agzını acamasın ve saltanatınız sursun gitsin... hatırlayın; zamanında ustune toz kondurmadıgınız feto ile isbirligi yapıp aykırı tum sesleri iceri tıkmıstınız yalanlarla dolanlarla. ayaklar altına aldıgınız cignediginiz, yok saydıgınız hukuk bir gun herkese belki size bile ihtiyac olacak. unutmayın efendiler; ayarını bozdugunuz bu kantar gun gelir sizi de tartar.
  ... abaninaltindakisopa
 8. 7.
  Desteklemeyecegimiz eylem.
  1 ... ekrem abi
 9. 8.
  savcının biri tekerleme okursa olabilir:

  portakalı soydum başucuma koydum ben bir fetöcü buldum duma duma dum.
  -2 ... ibni maymun