1. 1.
    birkaç dakika önce haberim oldu.

medya patronu, 22 yaşındaki kızına 7 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmuş. olay açığa çıkınca da bir şekilde ülkeyi terk etmiş.

yazık. allah kahretsin böyle babaları. sözlükte de hiç gündem olmamış bu durum. bu sapık ak partili veya bir cemaat ile bağlantısı olan biri olsaydı buralar yıkılırdı amk.

https://www.haberturk.com...olu-7-yili-anlatti/517075
    2 -1 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    bir takım şeref yoksunlarının ne kadar haysiyetsiz oldugunu gösteren şahıstır.

uludagda başlıgı görüp malum sözlükte arattım orda bile bir entry hariç 10 tane entry vardı lan insan utanır, neyse dışarı çıkıp geri geldim fatih oflaz diye arattım sonuç yok dedim hata yaptım herhalde alttaki başlıga girdim ne göreyim tek entry.

ulan o kadar şerefsiz o kadar alçak o kadar haysiyetsizsiniz ki sizi bırak türkçeyi herhangi bir lehçede tanımlayacak kelime yok.

bu şahıs ki tutuklu mu davası devam ediyor mu bilmiyorum ki oralar önemli degil örnegin lalagül tvnin sahibi olsa.

ve bırakın tutuklamayı, dava açmayı biri twitterdan çıkıp " lalegül tvnin sahibi xx bana tecavüz etti " dese iddianın gerçek olup oluşuyla bile ilgilenmeden sadece sahibin tipi, inancı yüzünden anında şerefsizler lince kalkışır.

işte bunlar bu kadar aşagılık bu kadar igrenç mahluklar.

rabbim tez zamanda bu tür yaratıkları kahreder inşallah.
    1 ... ali sukru bey
  3. 3.
    bir takım şeref yoksunlarının ne kadar haysiyetsiz oldugunu gösteren şahıstır.

uludagda başlıgı görüp malum sözlükte arattım orda bile bir entry hariç 10 tane entry vardı lan insan utanır, neyse dışarı çıkıp geri geldim fatih oflaz diye arattım sonuç yok dedim hata yaptım herhalde alttaki başlıga girdim ne göreyim tek entry.

ulan o kadar şerefsiz o kadar alçak o kadar haysiyetsizsiniz ki sizi bırak türkçeyi herhangi bir lehçede tanımlayacak kelime yok.

bu şahıs ki tutuklu mu davası devam ediyor mu bilmiyorum ki oralar önemli degil örnegin lalagül tvnin sahibi olsa.

ve bırakın tutuklamayı, dava açmayı biri twitterdan çıkıp " lalegül tvnin sahibi xx bana tecavüz etti " dese iddianın gerçek olup oluşuyla bile ilgilenmeden sadece sahibin tipi, inancı yüzünden anında şerefsizler lince kalkışır.

işte bunlar bu kadar aşagılık bu kadar igrenç mahluklar.

rabbim tez zamanda bu tür yaratıkları kahreder inşallah.
    1 ... ali sukru bey