bugün

peygamber tarafından müjdelendiği rivayet edilen koca padişahın, Konstantinopolisin fethini gerçekleştiren komutanın yaptığı büyük şerefsizliktir.

edit: ak çomarlara koymuştur. koysun efeniiiim.
fsm nin bu yaptığı şerefsizlikse, atatürk ün yaptıklarına ne diyelim.
Sanırım Şeyhülislamın yüksek ihtimalle Fatih’in isteği üzerine çıkardığı Kardeş katli fetvasının sonucu olan eylemdir diye düşünüyorum.
Kardeş boğdurtmak huydur onlarda çünkü.
hamile cariyeleri de çuval içinde denize attirmistir.

selam ve rabia dua ile.
Katil olduğunu gösterir ve benim atam katil olamaz. Benim atam Mustafa Kemal Atatürktur.
Siyasal islamcılar tarafından 'devlet bekası' şeklinde açıklanan rezalet.

Kardeşini öldürtmüş adam için uydurma hadislerle 'peygamber tarafından müjdelendi' diyorlar bir de.

Bu amk ingiltere'sinde Fransa'sında devlet bekası yok muymuş da bütün bu rezillikler hep Osmanlı'da olmuş gerçekten çok merak ediyorum.
(bkz: bebek katili)
yay kirişleri nice saraylının boğulmasına şahit olmuştur.
Devletin bekâsı adına caizdir.

Fitne çıkarsa binlerce bebek ölür. islam hukuku buna olur vermiş.
elini opmedi diye torununu vuran dedenin soyunu kimden aldigi belli oldu. bana kardesimi bogduracak devletin bekasini sikeyim. bunu normalmis gibi kolayca savunanlara da biraz vicdan versin birileri. hic olmazsa bari cok dogru degil ama, sartlar falan diye geveleyin.
katil oldugunu gösterir ve benim atam asla katil olamaz benim atam bize mini etekle dolaşma özgürlüğü veren mıustafa kemal atatürktür.
anası, anasının anası yunan askerine göbek atmış tayyiban piçlerini atatürk'e bağlatmıştır. hala atatürk diyor.

görsel
Fatih Sultan Mehmed’in kendi Kanunnamesinin ilgili maddesini uygulayarak küçük yaştaki kardeşi Ahmed’i katlettiği söylenmektedir. Öncelikle bu hadisenin meydana geldiği şüphelidir. Zira Kantemir gibi yabancı tarihçiler dahi, II. Murad vefat ettiğinde Şehzade Mehmed dışındaki bütün evlatlarının vefat ettiğini ve bu arada Şehzade Ahmed’in de Amasya’da vali bulunduğu sırada öldüğünü yazmaktadır ki, bu ihtimalin doğru olması halinde, henüz bebek iken öldürülme iddiaları da ortadan kalkar.
yalan değildir. vezirler el kadar bebeği tahta geçirmek istiyordu doğu roma o zaman şehzdeleri devleti yıkmak için kullanıyordu tedbir olarak boğdurdu. bu tarihi bir gerçektir. fatih atamızdır ama gerçekleri inkar etmeye gerek yok.
Osm*nlı padişahlarının sanıldığı kadar yüce kişiler olmadığını gösteren durum.

Türkler bu heriflere ata diyor işte. Kendileri de o ataları gibi barbar.
Beka için yapmıştır. Şu anki hükümetin de Beka için yapmadığı şey kalmadı zira.
güncel Önemli Başlıklar