1. 1.
    galatasaray'ın Futbol Komitesi Sorumlusu.http://www.galatasaray.or...yonetim_kurulu/goksen.asp
    1 ... laedri
  2. 2.
    boğaz köprüsündeki galatasaray bayrağını indirmeye çalışan bir avuç çapulcu için : "aziz yıldırım sayesinde unutulan şampiyonluğumuzu yeniden gündeme getirdikleri için onlara teşekkür borçluyuz" diyen galatasarayyöneticisi.
    1 ... wolfshade
  3. 3.
    artık gs yönetim kurulu toplantılarına katılmayacağını açıklayan küskün kişi.
    ... abra kadavra
  4. 4.
    baros'un özgürcan özcan'dan farksız bir futbolcu olduğunu söylemiş şahsiyet. *
    ... jamall
  5. 5.
    son açıklamasıyla koca bir hassiktiri haketmiş insandır.
    (bkz: #3989439)
    ... goruntuvarsesyok
  6. 6.
    yaptığı açıklamada mehmet topuz'un doğuştan gs li olduğunu söylemiş yönetici.
    1 ... joel barish
  7. 7.
    "mehmet topuz iki sene öncede bana da doğuştan galatasaraylıyım demişti" kelamı üzerine ortalığı daha da karıştırmış olan galatasaraylı eski yöneticidir.
    ... seriousblack
  8. 8.
    vakti zamanında faruk süren galatasaray başkanı iken gs kürek şubesi kaptanlığı yapan, ilerleyen zamanlarda yönetime giren, bir ara muazzez ersoy ile fanfinifinfon olaylarında bulunan, daha sonra galatasaray futbol şubesinde görev alan, şimdilerde mehmet topuzla ilgili açıklamalar yapan adam. gökşenler otomotivin sahibidir kendisi.
    ... the kid
  9. 9.
    mike tyson'dan daha iyi bir güreşçidir. *
    ... alayinaisyan
  10. 10.
    evinde televizyon olmadığından şüphelendiğim insandır. sadece arda' yı izlemiş ve messi' yi gazetelerden biliyor olması muhtemel.
    ... non compos mentis