bugün

o nedenle istanbulda cami yerine meyhane açmışlar, namaz yerine dans etmişlerdi? ha siktir diyorum siz hasiktiri diyorum.
sanki gözleriyle görmüş yaşamış birlikte içmişler gibi anlatması çok saçmadır yiyorsa kanıtlasın kardeşim belge göstersin bizde inanalım.
+ fatih de içer içer sapıtırdı.
- evet zemzem suyunu fazla kaçırırdı rahmetli...
sapıtır mıydı bilmem ama içtiği kesin. türkiye nin ve dünya nın en tanınmış tarih profesörü ilber ortay lı: ''birçok osmanlı padişahı içerdi kanuni de fatih de yıldırım bayezit da. çünkü o dönem mutfak harcamalarının belgelerine bakınca en iyi şarap yapılan yerlerden şarap getirildiği açık.'' o yüzden kafanızı ilkokul kitaplarından çıkarın onlar peygamber değil.
uludağ sözlük'te bazı yazarların ne kadar kör olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir bu beyanat. komünizm ile ne alakası var lan, birisi de kemalist iftirası diyor. ya harem var sarayda, çoğu da eğlencelerde içiyor adamların. size giren çıkan ne anlamıyorum kıskançlık mıdır nedir. herkesi muhammed sanıyorlar.

belgeler bende var konuyla ilgili, mehmed geçenlerde benim bara geldi, herif tek başına bi ufak vodka içti ardından 3 birayla cila yaptı. haftaiçi olduğu için çok kasmadım dedi çıkarken. fişlerini gösterebilirim.
biz fatihi hep severdik.