bugün

Fatih Altaylı'nın nasıl bir gazeteci olduğunun kanıtıdır.
recep tayip erdoğan , levent kırça , rasim ozan kütahyalı , sırrı süreyya önder , ekşi sözlük , ali ağaoğlu , altan tan ve daha nicelerinden canlı yayında ayar yemiştir.. Gelen vurmuş giden vurmuş hasret kalbine dolmuştur kendilerinin. görsel
Belli bir kesimin ismi olup, o kesime değilmiş gibi muhalefet sayılabilecek insanları reyting düzmecesi için karşısına oturttuğu anda oluşan durumdur. Hayır yani ne olduğun belli, nerden para kazandığın belli, yalakalıkların kralısın belli.. ee ne işin var senin değerli insanlar karşısında be adam! ne o yum ne buyum, hayır onu savunmuyorum, yok ben o'cu değilim.... Bırak allasen.. beni çağır da ben de sana bir ayar çekerim. hatta 2 cümle kur 5 yaşındaki kuzenim bile oturtur seni.
f. altaylı bu iktidarın ilk yıllarındaki yazı ve tavrıyla son 2-3 yıldaki tutumu arasında iki ayrı insanmışçasına fark olan adama dönüştürüğü için fazlasıyla müstehak olduğu ayardır. program konuklarını o kadar sinsice ve planlı seçiyor ki al gülüm ver gülüm. her satır arası tıkama yağlama.
(bkz: fatih altaylı nın gelen gidenden ayar yemesi)