bugün

Habertürkteki tartışma programında kasım adlı bir şahsın sorusuna verdiği ibretlik cevaptır.
Soru: ümit kocasakal dış güçlerin baskısı ile mi programa
çıktı?
Cevap: geçen haftadan önce papa beni aradı fatihçim ümit i programa alabilir misin dedi ben de bu hafta maliye bakanı var haftaya alsam olur mu dedim o da başhahama sorayım dedi başhaham da masonlara sormuş dolayısıyla buradayız. Papa nın istifa etmeden önceki son isteğiydi kıramadım.
amerika'daki cadı avında herkesi komünistlikle suçlayan mc carthy'nin genlerini taşıyan çamurcu şerefsizlere verdiği ayardır. işlerine gelmeyen herşeye çamur atmak, çarpıtmak, yalan söylemek, tehdit etmek dünyanın en büyük barosunun başındaki bir hukuk adamının gerçekleri söylemesine dayanamayan ve verilecek cevabı bulunmayan gericilerin klasik tavrıdır. bu zihniyetin temsilcileri, ne yazık ki, bir hukuk kurumunu 12 eylül'de bile görülmemiş bir şekilde "yargılamaya" cüret edebilecek kadar hukuku iğdiş etmektedirler.
muhmetemelen şakirtlikten muzdarip bir vatandaşa verilmiş cevaptır, ayardır.

ayrıca kendisi gibi parazit yapan dallamalar yüzünden benim gibi istanbul beyefendisinin programa gönderdiği e posta arada kaynamıştır.
o onların problemidir. haksızlığa karşı susuyorsan sana her şey mübah.
Twitteri yoktur.