bugün

an itibariyle gerçekleşmiştir. habertürk genel yayın yönetmenliğinden istifa etmiştir.

kaynak: götüm

şaka lan şaka buyrun kaynak;

http://haber.gazetevatan....tifa-etti/622171/11/medya
kaynaktan da anlaşılacağı üzere götten uydurma feyk haber dikkat çekmek için iyi bir topic. biran varsa oturmaya geliyim dencek cinsten ancak. alkolü bırakıp tevbe kapısı nasip oldu. darısı başınıza.
namuslu tarafsız gazeteci rolü oynayan, nevi şahsına münhasır, zat-ı muhterem fatih altaylının az önce vermiş olduğu dilekçe türüdür. artık habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliği koltuğundan inip sadece köşe yazılarıyla bu yöndeki kariyerine devam edecek olduğu bilgisi verildi medyaya. dansözlük ve yalakalık görevlerini layıkıyla ifşa edecek tabiki de uzunca bir süre daha. oynarken onu kim izler bilinemez. bugün erdoğan yarın başka bir siyasi. seyirci her zaman değişecektir fakat fatih altaylının kahpeliği ebedi kalacaktır sevgili dostlar.
bir nevi ertuğrul özkük vakasıdır. yeni bir maşa bulma vakti gelmiştir.
fırıldak fatih yine uygun bir liman bulacaktır.
aslında entryi biraz inceledim de gerçekten haber doğru ise kaynak göt değilmiş. dübürmüş. okumuyoruz başlığa bakıp geçiyoruz yalnış, okumamız lazım. toplumumuz hep cenabet...

ilginç, artık cıplak kadınlar frikik ve absurt haberler okuyamayacakmıyız yani ht 'de ? bakalım zaman ne göstericek
bende ertuğrul özkök olcam ehi ehi pozları...

bak böyle daha havalı hem yarın ortamlarda ben genel yayın yönetmenliğini attım bi kenara der filan...
kaynağın göt olmadığı doğru haberdir. ajanslara düşmüştür.

geç gelmiş, bence kendini aklama çabası içerisine girmiş birinin son hamleleri. adam güya seçimden önce istifa ederek eğer akepe ağır bir darbe yerse "bakın ben de sizdenim artık" mesajı verecek, onun için istifa etti. zaten kimsenin iplediği de yok ya, neyse.
batan gemiyi ilk fareler terk eder demişler. akpnin faresi fatih altaylıda akp nin çöküşünün farkında. ama biz onun ne olduğunu biliyoruz istediği kadar istifa etsin.
donek medyadan bir doneklik daha nitelendirilebilir.
Günah çıkarıyordur.
cemaat'in medyasına geçiş yapacaktır.
zaman'da, bugün'de başlar yakında.
(bkz: zamanlaması manidar)
Samanyolu'nda TEK'e tek ile devam edecektir yolculuğuna. ilk konuğu feto olacak.

vay amk kendi dalga amaçlı entryime bile "hahahahah" diyemiyorum lan. olur mu olur amına koyum.
alo fatih konusu, basına yapılan baskılar vs. durum düşünüldüğünde fatih altaylı bir mağdur. adeta partinin atadığı komser edası ile siyasi hükümetin editöryal yetkili gözlemcisi altında çalışmak kolay birşey değildir.

kısacası, tecavüze uğrayan mağdur haksız olamaz.
töre gerekçesi ile öldürmeyelim.
+Alo Fatih
-Efendim
+Oradan bi istifa et seçimden sonra yandaş meydanın alayına genel yayın müdürü yapacağız seni
şimdilik dik duruyormuş gibi yap.

-tamam efendim.
mümkünse ülkeyide terketsin pepelek. gıcık herif.