bugün

fatih altaylı' nın "Teşekkürler Ekşi Sözlük" başlığı ile yazmış olduğu yazıdır.

http://www.haberturk.com/...6-tesekkurler-eksi-sozluk

EKŞi Sözlük denilen internet zamazingosunda bana, aileme, yaptıklarıma, yapmadıklarıma, yanlış yaptıklarıma, doğru yaptıklarıma yönelik 254 sayfa hakarete karşın köşemde yazdığım ve bana edilen hakaretlerin onda biri kadar bile hakaret içermeyen yazımdan ötürü "Yüce Türk Adaleti" beni tazminat ödemeye mahkûm etmişti.
Az buz değil, epey bir tazminat ödedim.
Ve sayemde Ekşi Sözlük, bana göre ilk kez doğru düzgün, hayırlı bir işe yaradı.
Ekşi Sözlük'ün sahipleri, benden aldıkları tazminatla barınaklarda yaşayan sokak hayvanlarına yardım etmişler.
Gözümle görmedim, ama böyle yaptıklarını açıklamışlar.
Herhalde inanmak gerekir.
Bu yüzden kendilerine müteşekkirim.
Açıkçası benden aldıkları para bu yolla değerlendirilince ben de kendimi tazminat ödemiş saymıyorum.
Çünkü kızım da benden aldığı tüm harçlıklarını aynı şekilde değerlendiriyor.
Her hafta aldığı harçlıkları biriktirip bu paralarla kedi ve köpek maması alıyor, bu mamaları bazen sokaktaki hayvanlara bizzat veriyor, bazen de Ekşi Sözlükçülerin yaptığı gibi götürüp barınaklara bırakıyor.
Elbette kızımın biriktirdiği harçlıklar Ekşi Sözlükçülerin aldığı tazminatla kıyaslanabilecek bir miktar değil, ama sonuç olarak bu para zavallı hayvanların sıkıntılarını bir nebze azaltmak için değerlendirilmiş oldu.
O yüzden de bence haksız yere ödenmiş bu tazminat için hiçbir üzüntüm kalmadı.
Bu para Ekşi Sözlükçülere helali hoş olsun.
Adama dert olmuş sözlük yazıları.
Sanki kendisi kimseyi eleştirmiyor.
insanın birazda özeleştri yapması gerekir.
ödediği tazminatın çok dokunduğunu belli eden bir yazı olmuş. ama ben daha çok kim milyoner olmak ister ile ilgili yazdıklarına takıldım. o nasıl bir aşağılama şeklidir?
zoruna gitmiş ama çaktırmamış adam. olur öyle şeyler sayın altaylı sizde levent kırca'yı dava edin zararı oradan karşılayın *
cok iclenmis garibim belli. Son zamanlarda cok üstüne gittiler cocugun yapmayin böle ama egosu tavan yapmis insanlarda böyle seyler cok acitir. lütfen türkiyede kac tane egosu fezaya cikmis degerimiz var kiymet bilelim incitmeyelim.