bugün

nur topu, çocukluk aşkımız.
o muhteşem yılan dansıyla beni kendine hayran bırakan,olmazsa olmaz insan
bu yaz torba*da gördüğüm sosyete popcusu slip mayo giymişti ve mavi bir pareo takmıstı yılan dansı yapmıyordu ama catwalk yapar gibi yuruyodu muhterem.
tekerLemeLere konu oLmuş insan... (teker)Leme şudur :
"fatih beni yakaLayamaz, yakaLasa biLe gagaLayamaz"
(bkz: basketbol topu)
Dünyada ilk olarak tanga giyen erzurum kökenli olup, basına bursa 'lıyım şeklinde demeç vererek güzelim şehrimizin iyice yuvarlaklasmasına sebebiyet veren, yumuşakçalar ve süngergillerden bir deniz ürünü.
(bkz: evlat olsa sevilmez)
babasının "eğer oğlum olursa 20 tane koyun keseceğim" şeklinde büyük yeminler etmesinden sonra dünyaya gelen nurtopudur.
yılan dansını sadece eliyle yapabilen insan. başka uzuvlarını kullanamıyormuş.. *
fatih ismini taşımayı haketmeyen antipatik varlık.
fatih ür(k)ek ceylan
polisin dün itibariyle çökerttiği kokain şebekesiyle ilişkisi tespit edilip, birkaç ünlüyle beraber gözaltına alınmıştır. kıvrak danslarının sırrı anlaşılmış, aklı selim biri yılanlarla zaten elleşmezdi diye düşündüren, şarkıcı değil, dansöz değil, peki kim lan bu diye beni bana sorgulatan adam. ama adam da değil...
ne kadınların arasına ne de erkeklerin arasına kabul edilen, türkiye gibi geleneklerine bağlı bir ülkede nasıl olur da bu kadar popüler olmayı başardığına şaşırdığım insan.
mutfak sohbetlerinin aranan ismi , manson la benim çok yakın arkadaşımız , süper kahve yapan insan. *
bir de bursalı olsaydı tam olurdu dediğim insan...

(bkz: şahdın şahmeran olmuşsun)
fatih isimli kişilerle çocukluklarında dalga geçilmesine sebebiyet veren şahıstır kendileri, mesleği ise barlarda pek çok şarkıyı da yorumlamaktadır. en ünlü eşcinselimizdir.
annesi ferhunde hanımlarda ferhundeyi canlandıran şarkıcıdır...
insanların akıllarında acaip kıyafetleri ve yılan dansıyla yer etmiş şahıstır ayrıca mehmet ali erbil'in manevi halasıdır.
bilmem kaç kızdan sonra doğmuş olması nedeniyle babasının oğlum oldu diye koç kestiği kişi.
(bkz: ailenin tek kız çocuğu olmak)
neredesin firuze'de, arka plandaki rolü ile oldukça güldürmüş kişi. hatta rol bile değil sanki, dekor gibi. bir sahne vardı bu binanın tepesinde melodik olarak hep aynı dizeleri tekrarlardı.

intihar edeceğim edeceğim edeceğim,
ölünce meşhur olacağım olacağım..
yılan dansını, kuzuyu bütün yutmuş ve midesine oturmuş yılan edasıyla yapan zat.
doğduğu zaman "oğlum oldu" şeklinde sevinen babasının uğruna 40 deve kestiği insan.

bir laf vardır; "senin benim gibi olman için 40 fırın ekmek yemen lazım" şeklinde. demek sakat lan o laf. ha 40 fırın ekmek, ha 40 fırın deve. bir şey olabilir bu kırk rakamında, tedbiri elden bırakmamak gerek. siz siz olun; o kişiye benzemek için 40 fırın ekmek yemeyin, başkalarına yedirmeyin..
anlat bakalım adlı yarışma programında türkçenin elastikiyetinden fazlası ile nasibini almış ve izleyenleri gülme krizine sokmuştur. olay şöyle gelişmiştir. gözleri bağlı kızımız eline bir nesne alıp bunu yine gözleri kapalı fatih ürek abimize anlatmaya çalışmaktadır. eline gelen nesneyi anlatmaya başlar. "üzerine her gün oturursun. erkekler kaldırır". fatih ürek in her gün üstüne oturdugu ve erkeklerin kaldırdıgı şey ne olabilir ki? kızımız elinde bir alafranga tuvalet oturağı kapağı tutmaktadır ama yarılan yarılmıştır bir kere. *
transparan olayını feminen bir hareket olmaktan cıkartıp diri(!) vucudunu gizemli sekilde ortaya koymaktan cekinmeyen, bununla da yetinmeyip magazin programlarında, ıslak vucuduna yapısmıs elbisesiyle yılan dansı yapıp * izleyenleri egzotik duygulara sürükleyen sarkıcı, cok deigisik bir seksuel vizyona sahip kisidir. fred cakmaktas a benzerliginden ötürü reyting hamdi isimli programın bir skecinde bu karaktere hayat vermistir.
bir katalog çekiminde gelinin yanında damatlık yapmış kişidir!!! herhalde bu adamlar o kıyafetlerin satılmasını istemiyor dedirtmiştir.