bugün

fatih urek gibi efendi,guzel ahlakli bir insana yakismayacak davranis.
karakter sınırlamasına kurban gitmiş başlıktır, doğrusu, "fatih ürek'in elini cebinden çıkarıp masaya vurması" olacaktır. * *
çok pis ses çıkaracak olaydır. komşular rahatsız olabilir. bunu önlemek için masaya örtü serilmelidir.
fatih ürek in çıkarıp mala vurmasından daha bir olası durumdur.
(bkz: umulmadık taş baş yarar)
fatih'i tanırım, iyi adamdır. yapmaz öyle şey.
(bkz: cinselliğini doyasıya yaşayan Fatih Ürek)
protezini * cikarip aldigi firmanin menejerinin masasina vurmasi olayidir:

-calismiyor lan bu!
(bkz: t a t u kızlarının beckham la sevişme ihtimali)
fatih ürek'in masaya yumruğuyla vurması olayıdır. siz de çok fesatsınız ama... fatih yapar mı hiç öyle kötü şey...
bir nevi intihar olur. masayla beraber geri sokarlar.
masanın çıkarıp fatih ürek e vurması daha olası bir durumdur. yok ama şöyle olursa;

- evet sevgili seyiriler. şu anda glttd (gay lezbiyen travesti transeksülerler derneği) yönetim kurulu toplantısınun yapıldığı salonun dışındayım. içerde çok sert tartışmaların geçtiği söyleniyor ama henüz bir yetkiliyle konuşabilmişliğimiz yok... bir dakika..(parmak kulaklığa götürülerek kulaklık kulağa bastırılır)... (sutatta şaşkın ifade) evet... evet... sevgili seyirciler. fatih ürek dışarı çıktı.. sayın fatih ürek. sayın fat.. neler yaşandı içerde?

- efendim çok üzerime gelindi. bende çıkarıp masaya vurdum. bunun üzerine bülent hanım pipisini cebinden çıkardı ve yüzüme fırlattı, pipisi gözüme kaçtı. gözüm halen kızarık görüyor musunuz? ben hayatımda böyle büyük bir hakaretle karşılaşmadım.
cebindeki cep telefonuyla yapacağı hareket. *
mikroskopla bakılması gereken şey.
masadaki kürdan eksikliğine ilaç gibi gelir.
fatih ürek'in mala vurma olayını tersinden anlaması ile oluşur bu durum.birileri acil yardım etsin bu çocuğa,çürüdü gitti.ondan sonra dalga geçersin etiler'de sahne alıyor diye.
heyecanla ve sabırsızlıkla bekledeğimiz fatih ürek aksiyonudur. tabi burda esas merak konusu, masaya vuracağı şeyin nasıl bir şey olacağıdır. sonrasını hayal bile edemeyeceğimiz durumdur.
gerçekleştirdiği masaya vurma eyleminden sonra ( yeter artık istemiyorum bunu kesin ) sözü ile tamamlaması beklenilebilecek bir durumdur..
muhtemelen ameliyat masasına vurulacak olandır.
"pıt" diye ses çıkmasıdır.
ameliyat masası dahil olmak üzere tüm hastane personelinin yılan dansı yapmaya başlamasına sebep olacaktır.
haydar adındaki sevgilisininkini kullanması ile yapabileceği eylem. *
f. ürek : çok sinirlendim haydar, çıkar vur masaya
haydar : peki balım
masa : çotoronnkk!(kırılma efekti) * *
masayı bilmem ama muhtemelen, şahit olanları yaracak olaydır*.
(bkz: bir içgüdü olarak ekspresyonizm)
sonrasında uche'nin rest diyerek masaya vurması ile sonuçlanması muhtemel durum.
güncel Önemli Başlıklar