bugün

mümkün değildir, ancak kendini "müslüman sanmak"tır.

yahu "farz" ne demek bunu bilmeyen insanlar var.

ulan hödük! farz demek "zorunlu" demek "şart" demek. ben işime geleni yapmam, işime geleni yaparım diye göt keyfine yap demek değildir.

farz fardır!

sen lisede bi sınavdan geçmek istiyorsan ortalamanın 45'ten yukarıda olması "şarttır".

sınava girmeden, sanane yhaaa hocayla benim aramda diyemezsin.

farz ne demek farz bunu öğrenin.
size ne kime ne? kim ne yapıyorsa yapar, ibadet allahla kul arasındadır. kimseyi ilgilendirmez.
nasıl müslüman olunacağını bilmeyen kişi söylemi.
(bkz: benim kalbim temiz)
(#16712303) diyo yellow hocafendi. sen biraz fettoşla takılsana. bu kafayla en hızlı cahil cemaatçilerden olursun. amerika felan, hayatın kurtulur.
inançlar insanın dinini, davranışlar ise günahkarlığı ya da sevapkarlığı belirler.
artık mide bulandırmaya başlayan kışkırtmalardan biridir.
sözlükte birileri bu iğrenç kışkırtmayı islam üzerinden yapmayı anlaşılan kendisine görev edinmiş ki ayrıca allah'ı ve peygamberi bu şekilde kullanmaları kendilerini allah'tan da üstün görmeleri ise iğrenç ötesi...
kimin ne kadar müslüman olduğuna müsade et de allah karar versin.
sen birine müslüman değilsin desen de karşıda ki ben yine müslümanım der! *
sana biri ''sen ateist olamazsın! günlük yaşadığın hayatta yüzbin neden gösterseler de.
sen inançla yoo ateistim dersin. *
ülkemizdeki müslümanların bir çoğu böyledir. namaz kılmaz, oruç tutmaz, her sene tatile gitmeye imkanı vardır hacca gitmez, zekat vermez. yaptığı tek farz kelimeyi şehadet getirmektir. üstüne üstük zina yapar, içki içer, sorsan müslümandır. böyle söyleyince de ''yo son komson bonom moslomonlogomo sorgooyoson'' derler. bre fındık ! sorgulanacak bir şey yok bunda. müslüman olmanın şartları belli. nasıl üniversite sınavında 140 puan üzeri almadan açık öğretime giremiyor, öğrenci olamıyorsan bu da aynısıdır. sikik 100 puan alıp, ben aöf adalet öğrencisiyim, bunu sorgulayamazsınız deme lüksün mü var?
(bkz: tek faz)
(bkz: çift faz)

olarak ikiye ayrılan farzlardır. çarpar allah korusun.

ibretlik paylaşım, fesupanallah.
Hicbir farzi yerine getirmeyip sadece oruc tutanida var bunun.
kendi tarzını farz diye yutturanlara bu devirde okuma yazma bilmeyen internet kullanmayan dünyayı tanımayan kalmadı artık kimseyi kandıramazsınız canım diye cevap verilir.