1. 1.
    kırşehirliler mi?

konya da olabilir tabi.
    11 -37 ... ecinni
  2. 1.
    farsların anadolu ya attığı topluluk

Ahhada da kavga var. Durun yetişemiyoruz yavaş yavaş...
    13 ... kale3112
  3. 2.
    Şimdi arkadaşlar bu başlıkta tüm kürtlere veya başka bir ırka hakaret edip dünyaya ne kattınız ? Yeni bir buluş mu,teori mi,fikir mi ? Hayır hiçbir katkınız yok.sadece sıradan hayatınızı üniversite okuyarak,hakaret ederek ve herhangi bir meslek sahibi olup para kazanarak,evlenerek geçirip en sonunda herkes gibi öleceksiniz. Bu kadar basit ve sıradan hayatlarımızda bir aksiyon olsun bir renk olsun diye illa bir şey yapmak istiyorsanız birilerine hakaret edip,kin tutup zihninizi boş yere meşgul edeceğinize açıp iki satır bir şeyler okuyup belki insanlığa faydalı olacak bir yönünüzü keşfedersiniz. Boş yere insanların zihnini bu tarz şeylerle meşgul edeceğinize bilimsel teoriler ortaya atın da bunu tartışalım. Bunlarla uğraşalım.

Edit: eksileyenler şeriatçı yahut vasıfsız varlıklarmış. Belli oldu. Boşuna söylediklerim siz üzerinize alınmayın zaten.
    15 -9 ... vanilyali cikolata
  4. 3.
    Kasim Hanlığı.
    1 -1 ... sterka sor
  5. 4.
    Ne filoloji ne de antropoloji bilen cahil ifadesidir.

Kürtler; aynı farslar, beluciler ve osetler gibi hint-avrupa dili konuşan irani halklar sınıfındadır. Yani farsi ve Kürt aynı halk grubundandır, Bilimsel olarak. ''Farslar attı bunları hee'' gibi bir yorum cahillik ve şövenizmin ürünüdür. Çünkü oğuz türkü ve Uygur türkü arasında nasıl bir bağlantı varsa aynısı fars ve Kürt içinde geçerlidir.

Edit: la oğlum ben ne anlatıyorum. Adamın hayatında övünecek hiçbir başarısı,kimliği olmadığı için kendini posasına nispet ederek ego fetişizmi yapıyor, kendini rahatlatıyor. Ben de bilgi veriyorum, salak gibi. He abicim he fars attı, hatta araplar felan bunlar da hep düşük ırk, kızılderililer de türkmüş doğru mu?
    8 -3 ... aforizmalar
  6. 5.
    Orklar olabilir.
    -1 ... gaiptengelenadam
  7. 6.
    aşırı boş muhabbet bir başlık. hayır elinizin altında google var. yengeye tecavüz yaz, adana, konya, kayseri gör hepsini. adam öldürme yaz çıkan haberlere gene bak. yani bunun ırkla alakası yok. türk, kürt, laz... türk'ün de orospu cocugu var kürt'ün de... şimdi kendinizi dört dörtlük göstermeyi bırakın. sanki biz türkler de on numara insanlarız amk. geçti o devirler. şimdi herkes birbirinin kuyusunu kazıyor. herkes arkadan iş çeviriyor. tecavüz olayları hadsafhada. adam öldürmeler hadsafhada. sen gel böyle bir devirde ırkçılık yap, kin besle. yuh amk. valla helal olsun. ben şaşırıyorum böyle tiplere.
    9 -2 ... dertler derya olmus
  8. 7.
    tamam yeter artık her toplumun içinde bir bit vardır bitirin bu ustunluk kavgasını.
    7 -1 ... sosyalist turk
  9. 8.
    Bakın Fuzilli yazarlar. "Bu dünyada boşuna yaşiyosunuz G*tünüzü kaşiyosunuz"
    4 ... kingmir
  10. 9.
    faruk kıratanesi olabilir mi?
    2 ... rottweiler