1. 1.
    farklı olmak için önemli görüşlerinizi değiştiriyorsanız zaten herkes gibisinizdir.
    3 ... metalsiyahi
  2. 2.
    deistim ve amacım farklı olmak değil. insan yapımı içi türlü çelişkilerle dolu bir kitaba ve bu kitabı bir yaratıcının yazmış olacağına inanmıyorum.

gerçek olsa dahi kadını insan yerine koymayan bir dine zerre itimadım yok.
    10 -4 ... gececinin erkencisi
  3. 3.
    Farklılaşmak için aynı olmaktır.
    1 -2 ... daughter of apollo
  4. 4.
    Cehennem ya varsa korkusundan zoraki inanmak kadar enteresan değildir sanırım.
    1 ... rhona mitra
  5. 5.
    "Yha bn bisee uzun sure baglanamiormm taam mııa".
    1 ... papatya katili
  6. 6.
    Ben de bir ateist olarak böyle insanlardan nefret ediyorum. Farklı olmak dikkat çekmek Uğruna boyle Şeyler yapılmaz.
    ... dontfuckwithmyfeelings
  7. 7.
    bu zevatlar madem herşeyi biliyor. dinin herşeyi açıkladığını ve bilimden ileri olduğunu iddia ediyor. o zaman yeni teknolojik nesneler ve hayatı kolaylaştıracak şeyler icad etsinler de insanlar faydalansın. işleri güçleri sivrisinek gibi bilimin dediklerini takip edip buda şurda var bu da burda var demekten başka ne faydalaı varmış soruyoruz. bilim olmasa ne o uyduruk sözde islami orgütler o silahları kullanabilir. nede o zübükler o berbat arap ülklelerinde uçakla kaçabilir. dünyada beğenmedikleri bilimin ürettikleri olmasa götünde kuru bokuyla dolaşacak bu daltabanlar sürüsü ona buna bok atmaktan başka birşey bilmez zerre insanlığın faydasına birşey üretmeden bu gurursuzlukla yaşamaya devam ederler.
    2 -1 ... kakandoboy
  8. 8.
    bu külhanbeyi toplumunda (herkesin sedat pekerin yeğeni polat alemdar olduğu) müslüman mahallesinde salyangoz satarlar bunlar linç edersin anlamazlar mahalle baskısı yaparsın anlamazlar düşünecek elli bin tane hayat meşgalesi varken bunlar bir de bunları düşünürler.
    2 ... chuck cakmaktas
  9. 9.
    Ne yaparsa yapsın bir dinci kadar marjinal olamaz. Adamların inandığı şeyler mantık işi değil zira.
    2 -2 ... emma bovary
  10. 10.
    onaylamadığım eylemdir. sateist olun, mis.
    1 ... sateist