1. 1.
    Herkesten ayrılan Aurası olan insanlardır.
    Bir aydır girmediğim ekşi'ye de sırf bunu yazmak için girdim, hızımı alamadım burada da yazmak istedim.

Arkadaşlar, hani böyle çok farklı hissettiren insanlar vardır, ilk görüşte. Cinsiyet Fark etmeksizin.

Girdiği ortamda gözler üstüne çevrilir. Aşırı dekolteli, çok makyajlı kadınlar ya da çok yakışıklı erkekler gibi değil.
    Gerçekten o ayrı havasıyla dikkatleri üstüne çeker.

Üst düzey çekicilikte insanlar, bence bir insan ömründe en fazla iki üç defa karşılaşılacak kadar az.

Biraz Elin yüzün düzgünken bile fazla ilgiden hayat bıktırıcı olabiliyorken; girdiği ortamın havasını bir yerlerini sergilemeden değiştirebilen insanların, hem çok güzel hem çok yorucu bir hayatları vardır herhâlde.
    29 -7 ... 11 haziran
  2. 2.
    üzerinde şeytan tüyü olan insanlardır.
    1 -4 ... selia
  3. 3.
    “Auro”nun doğrusu için (bkz: aura). *

Edit: eksileyen mallara sesleniyorum: başlığı açarak ilk entry’i giren yazar uyarımdan sonra düzeltmiş yanlışını. Hani bilin istedim!
    8 -5 ... bellamoon
  4. 4.
    Evet benim bu sorulari alayim.
    -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Normalde genelin dikkatini çekmez sivrilmez ve fark edilmezler. Ancak denk gelip dikkatlice odaklandığınızda farklı olduğunu anlayabilirsiniz.
    2 -1 ... gazeloglu
  6. 6.
    Güzel ya da yakışıklı olmakla ilgisi olmayan çekiciliktir.

Mesela kimyası güzeldir, yaydığı enerji olumludur, efendime söyleyeyim etkili konuşuyordur, beden dilini iyi kullanıyordur ya da mimikleri, sesi, konuşma ritmi çok sevimlidir.
    Ya da zekidir, herkesi altına işettirecek güçte bir espri yeteneği ile ortamın olmazsa olmaz insanıdır.

Velhasıl Vardır böyle insanlar... iki kelam ederler, ya da bir gülümseyiverirler birden etkileniverirsiniz. Lönk diye!
    6 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
  7. 7.
    farklı bir çekiciliği olan insanlar
    justin trudeau dur. adam nereye gitse o hayran bakışlar kaçmıyor hep.
    5 ... hatake kakashi
  8. 8.
    güzel ve yakışıklı olmasının dışındaki çekiciliktir mesela gizemli olması o sana kendini anlatmıyor sen keşfediyorsun.
    2 ... seytaninpabucu
  9. 9.
    lp
    öyle biridir mesela.
    ... radiolarian
  10. 10.
    Mesala Ozan güven adam yakısıklı desen değil sempatik desen değil ama adamın farklı bi çekiciliği var. Girdiği ortamda ben burdayım diyebiliyor.
    1 -2 ... geciyorum