bugün

Sözlüğümüzde kukla dan daha iyi yazarlar doludur. Ancak kukla gerçekten de kukla. Herkesin seveceği ne bulabilirim düşüncesiyle entry girdiği bariz belli olduğu için bana itici gelir. Ha yaratıcı bir zekası yok değil ama kullanım alanını beğenmiyorum

Bu gün belki aramızda değil ya da yeni nick aldı ben bulamadım ama bir başarılı eski yazar:

(bkz: sudan sebep)
diğer yazarlardan farklı kılınan özelliklere sahip olmak ile ilgilidir.

kim kime fark yaratıyorsa kendi payına amk!

görsel
sözlükte benim için fark yaratan yazar kedi uykusu dur.. sevdiğim başka bir yazar arkadaşım nadia nadia dır.. başka da özel biri yok benim için.
hüzünlendiren yazarlardır. sevgilimin nickini yazmışlar. aşkım benim. ama benim nickim yok.

selam ben kumanda.
Bir diğer çalışsa yapar dediğim beyni bomboş diğer japon balığı yazarlardan hallice yazar.

(bkz: natgho)
Ben mi? Ben övülen olmaktan bıkmış bir insanım normal hayatta. Bunu anlamanızı beklemiyorum. Ama buraya övülen olmak için girmiyorum. Fikrimi söyleyip dikkat çekmeden uzaklaşmayı seviyorum ben. Fark yaratmak değil farkında olmak. Fark açmayı değil yarışa katılmamayı seviyorum.
Bir zamanlar bir yazar vardı. Evde bamya ayıklayan. Yazıları edepli ahlaklıydı. Dandik başlıklara yazmaz o konuda benden daha seviyeliydi.

(bkz: merfulu)
(bkz: imamhatipte namaz kilan ateist)
Zirve tek kişiliktir!
Dağılabilirsiniz...
Herhangi bir başlıkta yazıların arasından yüklediği görseller fırlıyor falan,iyi.
(bkz: jimmy tudeski)
Bir cümlelik basit tanımlar üreten düz ama sözlüğün bir çoğundan iyi isimlerden biri:

(bkz: Fis almazsak kaca olur)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.