1. 200.
    Neden ara verdi oyunculuğa denilesi.
    1 ... sakaspeare
  2. 201.
    Türkiyenin en güzel kadını.
    1 -2 ... mavrothalassa
  3. 202.
    türk değil, boşnak ve ıraklıdır. kaş kirpik yok pek fakat yine de güzel kadın. gözleri büyük olduğundan eyeliner ayrı bir yakışıyor.
    7 ... sweetmandarine
  4. 203.
    Efsane tatlı ve güzel bir hatun. Oyunculuğu da mükemmel.
    Normalde aşk, flört sevmem ama onu bile çok gerçekçi yapıyor helal olsun. Şu an dedesi ile olan sahnesi de çok efsane.
    3 ... dertler derya olmus
  5. 204.
    Güzel kadın da nedense o kadar farklı dizide izledim hiçbir oyunculuğu iz bırakamadı. En azından ben böyle düşünüyorum.
    ... boynuzluaslan
  6. 205.
    rol yapma yeteneği yüzde 80 böyle* bakabilmekten ibaret olan yeteneksiz kadın. sahip olduğu sosyal bağlantıları kullanarak veya fazla para istememesi sayesinde iş buluyor olmalı. ama ben yapamam şimdi bunu hakkını yemeyelim. gülesim gelir orada.

* https://televizyongazetes...partmani-23-750x375-c.jpg
    3 -2 ... anambunelan
  7. 206.
    Kendisine büyük bir aşk duyuyorum. Türkiyenin en güzel kadını. Karşıda kendisine selam vermişliğim vardır.
    1 -2 ... mavrothalassa
  8. 207.
    kimse bilmez dilinde piercing vardır , ben nerden mi biliyorum.
    6 -1 ... mecburistikamet
  9. 208.
    güzelliği, yeteneği tartışılmaz fakat aura denilen bir şey var gerçekten, aurası aşırı güzel, girdiği herhangi bir ortamda çok rahat fark edilir bu kadın -ünlü olmasaydı bile.
    -1 ... thesacredgeometryofchance
  10. 209.
    Aslan burcu kadınları ya aşırı şekilde mutlu / pozitif oluyor ya da tam tersi dünyadan ve insanlardan nefret eden insanlar oluyor. Bu da ilk kısımda.
    2 ... amaterasu omikami