bugün

(bkz: Ekşi sözlük)ün çıkardığı silkim sonik bir olay. Afadersiniz. Sanki nihat hatipoğluyla iftara doğru programı yapıyorlar.

Yoo. Koskanmadım.
Bizim sözlüğe niye ünlü isimler akın etmiyor

Diye sormayacağım

Ey sevgili (bkz: zall)
görsel
Bizbize takılıyoz işte boşverin. Şöhret afettir. Bizden uzak olsun. Uzak olması nimettir. Nimetin kıymetini bilin.
Size abdullah diyebilir miyim demiş birisi. istersen apo de demiş o da. Kafa kız. Benden büyük olduğu için işim olmaz. Yoksa güpgüzel.
peki (bkz: farah zeynep abdullah)ın bundan haberi var mı..

milleti kandirmayin amk
biri fake hesap açıyor diyor ki ben şuyum ben bu kişiyim..
sizde sazan gibi atlıyorsunuz.
Çarlinin meleği farah bunun babaannesi miydi acaba ?
merhaba canlı yayında pıt yaptığınız video gerçek mi ?
Gerçekten kim bu Farah Abdullah Zeynep diye Google amcaya sordum (ciddiyim) oyuncu olduğunu öğrendim.
Her halde çiftetelli oynuyordur.

Az çok sinema tiyatro ile ilgilerim ki film arşivi yapmak, zamanım olursa sinemaya tiyatroya gitmek, bir oyun dizi film sadece izlemek değil sahne kamera arkasını da merak ederek bu eserlerin ortaya çıkmasında söyleşileri kamera arkası görüntülerini de merak ederim.
Buna rağmen bu paralı Arap şeyhi isimli oyuncuyu nasıl duymamış izlememiş ilgilenmemiş olduğuma şaştım.

Neyse, ona ne sorabilirdim bilmiyorum. Aklıma da bir şey gelmiyor, bu kadar cahil kalmışız.
Henüz onun sanat seviyesinde değiliz demek ki...

Muhtemelen ona sorulan sorular verdiği cevaplar devlet güzel sanatlar akademisinde sahne sanatlarında ders olarak okutulur, bitirme doktora tezi olacak kadar kıymetlidir.
Bizim gibi cahiller de ne soruyum acaba diye düşünür.