1. 1.
  Gazi Üniversitesi’nde Matematiksel Fizik Anabilim dalı Profesörü Özlem Y., ‘Sende büyü var’ diyen bir falcıya 100 bin lira kaptırdı.

  https://halktv.com.tr/tur...0-bin-tl-kaptirdi-428210h

  --spoiler--
  Sabah’ta yer alan habere göre, Gazi Üniversitesi'nde matematiksel fizik anabilim dalında profesör olarak görev yapan Özlem Y., geçtiğimiz günlerde sosyal medya uygulaması aracılığıyla bir falcıyla tanıştı.Falcı, genç kadına geçirdiği zor günlerin nedeninin kendisine yapılmış bir büyü olduğunu söyledi. inandığı falcıya bir miktar para gönderen öğretim görevlisi, haberdeki iddiaya göre kendisine gönderilen dualar sonrası “bir ferahlama hissetti.”Bu sırada falcı, genç kadına kargoyla kendisine yapılan büyüleri bozmak adına yiyecek, içecek, kıyafet gibi farklı nesneler ve üzerinde dualar yazılı kağıtlar göndermeye devam etti.Haberde, “yaşadığı kötü günleri geride bıraktığı” iddia edilen Prof. bir müddet sonra yeniden falcı ile iletişim kurdu.

  Uzun bir süre falcıyla iletişim halinde kalan Özlem Y. toplamda falcıya 100 bin lira gönderdi. ikilinin bir müddet sonra arasındaki iletişim koptu.iddiaya göre falcı ısrarla aradığı profesöre, 'Sendeki büyü çözülmedi, gelecekte seni zor günler bekliyor. Bunu engellememiz gerekli' diyerek para istemeye devam etti.

  Prof. Doktor Özlem Y., dolandırıldığının farkına vardığında ise savcılığa suç duyurusunda bulundu. Profesörün şikayeti ardından falcı hakkında soruşturma başlatıldı. Kaynak: Profesör, falcıya 100 bin TL kaptırdı.
  --spoiler--
  2 ... chance boudreaux
 2. 2.
  Kadın ferahlamış mı, ferahlamış. Zor günleri geçmiş mi, geçmiş. Hatta bonus olarak falcı, hocamızın üzerindeki "ağırlığı" almış mı, almış. Kadın verilen hizmetten memnun, neyine dava açıyor anlamadım. Bence hoca sadece, kadınların üstüne çok düşersen senden kaçar kuralını çiğnemiş.
  2 ... poor in whealth
 3. 3.
  Ulan metafizikçi olsa hadi neyse diyecem de adam matematiksel fizikçiymiş,ayy ben şoook.
  2 ... wizzy respect for the kobe
 4. 4.
  bu adam gençlere ne verebilir ki?

  devlet devlet olsa alır ünvanını elinden, basar götüne tekmeyi.
  2 -2 ... kinamiyo takao
 5. 5.
  Falcı kaşınmış amk ne güzel alan memnun satan memnun niye daha fazla kurcalıyorsun.
  1 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  gazi kimlerin kalesiydi ben tam hatırlayamadım dedirten durumdur.
  2 -1 ... gcerman
 7. 7.
  Mallık ünvan da alsa bazıları için kadim bir dosttur.
  2 ... metenin torunu
 8. 8.
  dolandırıldığını fark ettiği için kendisine madalya verilmeli. fark etmeye de bilirdi sonuçta.
  gazi üniversitesinden fazla şey beklememeli. ne de olsa ülkücü arpalığı olarak süregelen bir yer. bir çeşit ay çöreksiz ülkü ocağı düşünün.
  2 ... fanfan la tulipe
 9. 9.
  Ankara üniversitesi hocası olsa kaptırmazdı. Gazi ise çok normal.
  1 -1 ... denizeparaleluzanandag
 10. 10.
  işte kadın..
  tabi bu matematiksel fizik profesörü olduğu için son anda uyanabilmiş.
  bütün kadınlar böyle değil tabi fakat istisnalar kaideyi bozmuyor.
  1 ... cilveloy nanayda