1. 1.
  arkadaş grubumuzda haftasonları birkaç arkadaşımın pek severek yaptığı eylemdir. kahve falını açıp üç vakte kadar sana bir yol var. bir erkek var. güzel bir haber alacaksın. bir sürpriz var hayatını çok değiştirecek ama tam da seni mutlu etmeyecek bir sürpriz falan dedin mi sana kahin gözüyle bakmaya başlıyorlar. bir de birinci sevgilisinin onu hala unutamadığını söylersen senden iyisi yok. çok saçma he.
  2 ... loveneverdies
 2. 2.
  Fazla kalmadı bu işin hakkını veren.

  iyki uygulamalar var da kimseyle yüz göz olmuyoruz.
  1 ... feministmiyimneyim
 3. 3.
  genellikle sarışın biir kadın iki sevgili arasına girmiştir ve ağzında bir kısmet olan balık vardır fala bakan kişi ' bak bak bak görüyor musun balığı ' falan gibi bir lakırdı eder fala baktıran da, keriz sanmasınlar misali he he diyerek, gördüğünü ifade edercesine salak salak sırıtıp falcıyı tasdiklemekle meşguldur. ve filmin sonunda fal baktıran 'yav hakketen ne dediyse çıktı her şeyi bildi ' falan gibi cümleler söyleyip ayrılır.
  bir de bunların eş değer olanları gazetelerde fal köşeleri hazırlar . masa başında hem gülerler hem de okuyucuyu nasıl kekleyim, hangi lastikli cümleler kurayım da ertesi gün bu köşeyi takip etsin diye çaba sarfeden versiyonları da vardır.
  2 ... kurtkedisi
 4. 4.
  falın dibini gördün mü nazar var sende göze bak göze , ayyy yüreğin kabarmış senin gibi türevleri de vardır.
  ... loveneverdies
 5. 5.
  Falcı eylemi.
  ... aydinoglu ventage