bugün

Ya varsa böyle mistik Güçleri olan kendine güvenen bi arkadaş yardımcı olabilir mi ?Edit: rica ediyorum sana Kabaran bi şey var esprisini yapmayın.
bu kişiler cehennemi de öğrenseler iyi olacaktır.
Bana da yardımcı olsun biri.
Ya yok mu böyle biraz olsun sallıycak biri hiç mi yok ?
Kim kim kim ?
Tamam tamam söylüyorum. * herkese bakmaz ama... *
gençlik zamanında ben bu yazarlar arasındayım. beyler abi tavsiyesi vereyim size, sallamayı öğrenin. çok ekmeğini yersiniz. fala inanan kız her şeye inanır.

hadi bikaç ipucu da vereyim size gönlümden koptu;

iki üç tane kız geldiğinde fal baktırmak için ilkinden sonra başım ağrıyor bakamıyorum deyip arkada kalan kızlara güzel bir şakak masajı yaptırabilirsiniz.

çok yakınındaki bir kız arkadaşının onu çekemediğini söyleyin (işte bak burada senin yüzüne gülmüş, burada da arkandan konuşuyor dersiniz) kesin tutar. zira bu kız kısmısı hep birbirinin arkasından konuşur.

bir telefon görüşmesinden sonra çok mutlu olacaksın deyin. ( bu aralar her bok watzaptan oluyor zaten, sağda solda telefonda mesaj yazarken sırıtan kız bol)

eskilerden tanıdığın bir çocuk var, yine sana gelecek ama onun niyeti kötü deyin (bu biraz meriçliğe giriyor ama yapacak bir şey yok, hepsinin geri dönmeye çalışan bir eski sevgilisi vardır nasıl olsa)

çok yakınında çok iyi bir insan var, sana meyilli ama onun seni istemediğinden korktuğu için açılamıyor, sen adım atarsan çok mutlu olabilirsiniz deyin (işte burası olta kısmı beyler, daha fazla anlatmayayım)

artık kalanı da sizin hayal gücünüze kalmış. kızlar ağzınızın içine düşer. neys, hadi kaçtım ben, bye...
Şu falda kabaran bir şeyler görüyorum ama neyse.
ama bunu demeyecektiniz yaa şimdi. inanırım ki ben fala.
Varmıki oyle yazar?

Vay anasını....
bakarım ulan canınız sağolsun.
varsa bana da baksın o yazar.
Önce ben önce ben.
varsa eğer acilen bana ulassındır. cidden hayatın bu denli alt üst olmusken en azından bir fal belki insanın moralini yükseltebilir ya da daha da kötülesecekse haberim olabilir falan. cidden ulan cidden bakın Allah'ı olan bana fal bakar.
Hadi kızlar koşun kahve yapıyoruz.
sadece doğrum tarihini, -ay yıl ve gün olarak- söylemesi yeterli. ve doğum saatini de tabii ki biliyorsa.

not: astroloji ve astronomi ile 7 yıldır profesyonel olarak ilgileniyorum.
Benimdir ama nazlı benimdir.
Arkadaşlar siz için atın fotoyu buraya biri bakar herhalde bana bakıcaklar sağolsunlar.
Zahmet edip bakan Arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

görsel
Tanimadiklarima baya iyi salliyorum, akrepler baya sezerler malum onun kaymagi iste bendeki.
görsel
Kusura bakmayın diğer türlü yüklenmiyor böyle tek tek atıcam.
görsel
görsel
tabağı çekmeyi unutma.
güncel Önemli Başlıklar