(bkz: ) fluid mechanics

Zor abi yaa...
hukukun temel kavramları. ben dersi verene kadar medeni kanun yenilenmişti. dersi 4 yılda zor verdim.
Matematik 2. Amık dersi yüzünden dün delirdim az kalsın bölüm değiştirip ingilizce öğretmenliği okuyacaktım. Sonra mühendisliğin forsunu gözümde canlandırıp vazgeçtim. Evet.
idare hukuku.

kitap, not, kanun her şey açık olmasına rağmen mezun olana kadar veremedim bir türlü.
onu bilmem de sınavdan sonra kantine gidip arkadaşlarla şu şarkıyı dinlemişliğimiz var:

https://youtu.be/vlDYO4smdE0

çok dertli çok.
Kur'an Okuma ve Tecvid

selam ve dua ile *
(bkz: termodinamik)
(bkz: siyasal düşünceler tarihi)

2 senedir veremedim.
mantık. ders mi zordu yoksa benim kafa o sıralar başka yerde miydi bilmiyorum ama kitapta yer alan konular, anlatılanlar sanki başka bir dünyadan gelmişçesine anlamsız gelmişti bana.
Uçak Mühendisliğinde Üretim Yöntemleri dersi.
diferansiyel denklemler. ölümdü tam anlamıyla.
Istatistik.

Bizim bölümle tek alakası aynı üniversite bünyesinde olması.
Protez ve anatomi arasında gidip gelmekteyim. Birinin pratiği zor diğerinin teoriği.
Anatomi ya evet tamam.
siyasal düşünceler tarihi nefretimsin.
ders zor değil de hoca zordu.
Bilgisayar Programlama, aslında hoca zorlaştırıyor ne anlattığını kendiside anlamadığı için sorduğumuzda herşey baştan başlıyor.
(bkz: osmanlı paleografyası)

Finalinden 37 alıp zar zor geçmiştim dersten. Dersten kalan bir arkadaşım pandemi nedeniyle sınavlar online olunca paleografyası AA olan sevgilisini sınava sokarak vermişti bu dersi, evet.*
kim kendine etti bilin bakalım.
Şaka gibi ama 1. Sınıfın 1. Dönem sikko matematiği. 4. Sınıfın yaz okulunda kopyayla geçtim.
idare hukuku. Kitap defter kanun her sey açık ama kalem oynatamazdık.
Siyaset bilimi.

Hoca ırzımıza geçiyordu ya.
Tez yazıp veriyorduk resmen.
Biyoistatistik.

Derse tıp fakültesinden bir hoca geldiği için herhalde çok zorlandım.
eski türkçe. fakat çok çalışarak bu derste de başarılı oldum. hatta diğer insanlara ders verir hale geldim.
teknik resim.

nasıl geçtim, beni o dersten nasıl geçirdiler hala bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar