bugün

listenin başında starbucks'a gitmek gelir ama aslında siz fakirlerin adını bilmediğiniz çok daha pahalı ve kaliteli mekanlara giderler. starbucks varoş yeridir, zenginler bu şekilde değerlendirir. arz ederim efendim.
Star bucks iphone telefon. La oğlum tv lere özendiğiniz yeter artık. Zenginlik Türkiye'de yaygın değil. Ülkenin çoğu asgari ücrete çalışıyor. Burda bir anlaşalım. Bir de Bu tipler cebinde 2 kuruş para gördümü hemen elbiseye koşar kalan günler aç yaşar. 24 ay taksitle iphone telefon alır aylarca sıkıntıya girer. Sonra da görgüsüz ayı gibi telefonu masaya koyar. Kahveyle starbucks ile fotoğraflar paylaşır. Ulan alayınıza gülüyorum.
cakma adidas ayakkabi giymek.
muhtemelen atkıdır.
lc waikiki lan tabi. çocukken pazar malından ileri gidemezken sınıftaki çocuk maymunlu ceketi alınca zengin gözüyle bakardık. şimdi burun kıvırıyoruz amk.
porche anahtarı şeklinde çakmak lan bide masaya koyup sanki porche si varmış gibi havalara girmiyolar mı sizin hımınnıza koyim ben.
(bkz: malboro light)
cebinde yemek yemeye parası olmadığı halde sürekli elinde olan son model telefondur.
saça bir kilo jöle sürme fantezisi , kulaklıkla markete girip çıkmak .
Bir karton bardakta starbucks kahve.
Ugg ayakkabı.
(bkz: cep telefonu)
kuşkusuz adidas / nike ayakkabıdır. hayır çakmasını neden alıyorsunuz? alıyorsanız neden her yerde kullanıyorsunuz lan, spor giyindiğinizde giyin bi.
Uzun murat boz beresi 10 lira lan,zenginiz havalarina girmeyin, pazarlikla sekize bile veriyolar.
Not:ayni bereden bende de var.
24 ay taahhutle alinmis iphone 3gs.
Kilo, şişman her zaman zengin gösterir.
cip kullanmak? nasıl bir fakir, zengin göstermek için cip alabiliyor? o fakir bunları yapabiliyorsa fakir olmaktan çok uzaktadır bence.
Marlboro içmektir.
gece kuluplerine gitmek veya gidiyormuscasina davranmak (gerekirse sahte check in ile inandiriciligi arttirmaya calismak...).
aşırı sikko olan listedir. insanları aşağılamak isteyen birisi tarafından yapılmıştır.
ellerinde olmayan şeyler diyerek genelleme yaparsak bu herkes için geçerli olabilir. sayılanların hiçbirinin olmadığını düşünürsek kesinlikle afrika civarı bir yerde ikamet ediyor olmalıyım.
(bkz: ne içtiysen aynısından ben de istiyorum)