bugün

Bugün gazetecilere konuşan hükümet sözcüsü hüseyin çelik sözüdür.
iyi o zaman, o lüks yatların yakıtlarını, o lüks otomobillerin yakıtlarını da zenginler çıkartsın.

bu nasıl bir mantık ? bu nasıl bir cevap ben anlamış değilim. cidden troll başlığıdır diye tıkladım, ciddi ciddi birinci elden yorummuş, vay arkadaş.

insan gerçekten hayret ediyor, gerçekten hayret ediyor yahu. biz normalde bu adamları muhafazakar diye kodladık kafamızda ama yemin ederim ben muhafazakar değilim, ama benim manevi yönüm bu adamlardan çok daha kuvvetli be. şöyle bir durumda en azından çıkıp bunu demem, diyemem. öyle düşünsem dahi diyemem bunu.
http://odatv.com/n.php?n=...-mantik-olmaz--1605141200

konuştukça batan insanlara suçlu denmiyor muydu? elleri ayaklarına dolanıyor iyiden iyiye ama bir türlü "bizde de hata var" demiyorlar. çok ilginç adamlar. kendilerini suçsuz, günahsız mı sanıyorlar acaba?
Hüseyin Çelik'in sözleridir. Fransız ihtilalindeki "Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler" sözünü akıllara getirir.
Bakan!
insan!
Adam!
Olanın asla söylememesi gereken sözdür.zira ne adam ne de insan olmadığı için söylediği sözde şaşırtmamıştır.
Hangi zihniyetle neyi aÇıklamak iÇin kurulduğu belli olmayan cümle lan konuşmayın batıyorsunuz diye cevaplanması gerekir.
bir hüseyin çelik sözü'dür, insanları kafalarında ne derece ayrıştırdıklarını gösterir.
Bu adam benim sabrımı sınıyor sunu bakan olmayı bırak kapıma paspas etmem avam insan Allah sana para vermiş ama insanlıktan vicdandan yoksun bırakmış üretim hatası israfsın.
parti parti değil utanç abidesi. parti sözcüsü zatın ağzından çıkan içler acısı söz öbeği. tüm fakirler ölsün mü o zaman? hitler zamanı almanyada olduğu gibi hastaları yaşlıları engellileri de öldürelim mi?
orul orul orospu çocukluğudur.
(bkz: ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler)
güncel Önemli Başlıklar