1. 13.
    insanların daha çok ihtiyacını karşılaması için indirim günlerini beklemesi zenginlik göstergesi olmuş.

--spoiler--
    ortalama sepet tutarında ise yüzde 29 artış gözlendi.
    --spoiler--

her şeyin fiyatı arttığı için olabilir mi acaba?
    1 -2 ... hesapkitap
  2. 12.
    Şu yaşıma kadar asla bu kadar kısa sürede bu kadar online alışveriş yapmadım çünkü Ülke olarak fakirlestiğimiz için bol bol sipariş verdik, bir daha bu fiyattan bunları bulamayız diye yüklendik, kampanya kovaladık ve sonuç bu oldu.
    2 -1 ... turcoman
  3. 11.
    Mübarek cuma deseler mübarekler de alışveriş yaparlardı on katına çıkardı
    2 -2 ... lenova
  4. 10.
    döküm tava aldım 79 TL+kargo.
    1 ... radyocudeliemin
  5. 9.
    Kimine göre Para kazanmak-harcamak kolay olsa da bizler gibi olanlar için kolay değildir.Gelir gider dengesizliği çok.indirim de olsa almıyoruz,alamıyoruz.
    1 ... 01 myeflin
  6. 8.
    Üçünüzü de ikame ettim. Otur 0.
    1 ... billur tuz
  7. 7.
    ben sitelere bile bakmadım 3 olduk.
    1 ... inekkesenhindu
  8. 6.
    fakirleşen de var zenginleşen de bu kadar basit
    örneğin çalışan kesim zenginleşti diyebilir misin?
    ülkede diyelim 50 şirketten 2002 ye göre 20 kat büyüyen bile olmuştır ,iflas eden de var.
    sonuçta zenginleşen de var fakirleşen de
    başka örnek ülkemizde asgari ücrete çalışanlar çalışan kesimin %40'ı hatta çalışanın yarısı
    almanyada %1,8...
    insanlar indirimden ucuz mal alınca veya iyi cep telefonu olunca zengin olmuyor.
    2 ... aytmatow
  9. 5.
    Millet piyasadan ucuzu bukunca kaçırmak istemiyor. Ben, dükkanımda sattığım, gelişi şu an tam 190₺ olan ürünün fiyarının amazon'da 110 küsür ₺ olduğunu gördüm. Şimdi insanlar bu fiyat indirimlerini görünce kaçırmak istemiyor. Dediğim ürünü de 1 kaç adet olarak aldığımı sanmayın. Yarım kamyon aldım, fiyat ancak 180 ₺ düştü.

Aslında tam da fakirleştiğimiz için insanlar 3-5 kuruş indirim için online alışverişe yönelmiş durumda. Bir esnafı gezin bakalım, kaçı işinden memnun.
    3 ... bir idealistin ta kendisi
  10. 4.
    efsane cumada satılan kaç ürün var kaç tanesi nakit parayla alınmış %90 ı taksitlendirilmiş ve kredi kartından alınmıştır... Bence fakirleşip zenginleşmemizi efsane cumadan değil de türkiyede kaç insanın ne kadar maaş alıp ne kadar kredi kartı ve kredi borçları var onu incelemek daha faydalı olacaktır.. Bizim insanımız borçlanır bir şeyi ucuz gördüğü zaman almak için elinden geleni yapar...
    4 ... tunnea12