bugün

Yeter ki sevsin be abi. Para pul bulunuyor bi şekilde.
Sevgi muhabbet saygı varsa gerisi teferruattır.
Bağ bahçe yok.
Düşündüm bana bir kilo yağ yollayan da olmaz.

Çalışıp kazanıyorum lan ne yağı?

Ille yollayacaksa ihtiyacı olana yollasın.

Sonuç olarak; sözlük evde kaldım.
sen git de bi gerçekten sev, ne zaman yüzünü bir daha görücem, sesini ne yapsamda bir daha duysam diye düşünmeye başlada sonra gel bir daha söyle para fln filan önemi varmı diye. Ayrıca git evlenmek ne demek ona da bak biraz. Evlendin mi canını dahi herşeyini o tek ve en değerli ailene feda edersin. Zeytinyağı hesabı yapmazsın.
Kalbi zengin olsun yeter allah verir rızkını.
'' babanın fakir olması senin suçun değildir ama kayınpederinin fakir olması senin suçundur.''
erkek zengin değilse normaldir.
Yollanacak 2 kilo zeytin yağına matah eden bir zahmet kendine erkek demesin.
Zenginle evlenmekten daha güzeldir
Tutumludur
Zorluk gördüğü için zor zamanlarda bir komutan gibi cesur davranır
Öyle kolay kolay da mırın kırın etmez.
Ahlak varsa şayet, doğru seçimdir.
cahilliktir.

pıtığını bile beyazlattırmamıştır.
yapacağım şeydir, zengin kızlarından nefret ediyorum götleri kalkık oysa fakir kız samimidir, fakir kız candır, küçücük bişeyle mutlu olmasını bilir hem yeterince fakir yaşamıştır biraz da rahat etsindir.
insan gibi insan olduktan sonra daha başka eksik sayılabilecek şeyleri olsa bile mantıklı olacak olan eylemdir. hele bizim gibi hayatı boyunca orta sınıf denilen kesimden olacaklar için candır canandır. yokluk nedir bilir zor gününde kafanı ütüleyip iyice çıkmaza sokmak yerine destek olur halden anlar. varsın düğün masrafları tamamen erkeğe yani bizlere kalsın ki dediğim gibi halden anlayacağı için şartları zaten zorlamayacaktır.

güzelliği parası seksiliği boyu posu işvesi cilvesi bilmem nesi. hepsi bir gün kaybedilebilir ancak insanlık merhamet sevgi sadakat gibi şeyler başa ne gelirse gelsin insanın hep içinde kalır. biz erkeklerde de durum böyledir. merhameti olmayan ve halden anlamayan sürekli şikayet eden milyon liraları olan bir aileden gelen bir kız mı yoksa akşam beraber kurduğunuz sofrada gülümseyerek karşınızda oturan ve sizi dinleyen bir kız mı.
Fabrikatör murat eylemi.

Ailesi her fırsatta ona cemiyetten birini ayarlamak ister fakat o her daim fakir fukaranın peşindedir.