1. 1.
  mide bulandırıcı bir erkektir.. davulun dengi dengine vurduğundan habersizdir; ya da -büyük olasılıkla- bundan haberdar olup kızı kullanma amacı gütmektedir - iki halde mide bulandırıcıdır....
  gözü erkeğin parasında olan kızın kullanılmasında sakınca bulunmasa da öyle fakir birini kullanmayı midesi kaldıracak erkeğin camiada yeri yoktur..
  4 -10 ... salvatore di stefano2
 2. 2.
  (bkz: güzellik parayla değildir)
  1 -1 ... hamdullah lannister
 3. 3.
  V.1.0: fakir kız kaldırma fantazisi olan erkektir.her gülden koklama arzusu içinde olan, farklılık arayan erkektir. (art niyetli olanlar için)
  v:2.0: paradan, puldan, sahte sevgi gösterilerinden sıkılmış sıradan bir hayat yaşaması gerektiğini düşünen erkektir.
  (bkz: kız kaldırmak)
  ... iceri terligi
 4. 4.
  ediz hunla hulya kocyigitin birarada olmasiyla esanlamli durum .
  1 ... mulayim
 5. 5.
  haddini bilmeyen kızdır. elde edilip ondan sonra bir paçavra gibi köşeye fırlatılacaktır. erkek zevkini almış bir şekilde hayatına devam edecek, kız acılara gömülecektir.
  1 ... salca
 6. 6.
  eski türk filmlerinde sıkca konu olmuş durum.
  1 ... sicilyalim
 7. 7.
  ya çevresindeki zengin,kokoş,kendini beğenmiş kızlardan bıkmış olan erkektir ya da insanların gururuyla oynamayı zevk haline getirmiş olan erkektir.
  1 ... pelin
 8. 8.
  kurbanını kirli emellerine alet edecek türden bir erkektir. iyi niyetli olanı çok azdır. engin koç, hüseyin ilker gibi karakterler televizyon filmlerinde bu gibi erkekleri canlandırırlar. bu gibi erkeklerin rakipleri de yok değildir bu tarz elemanları da filmlerde emrah, ibrahim erkal, hakan taşıyan gibi arabesk şarkıcıları canlandırırlar.. bu kişilere küfreden ama zengin olunsa onlardan farkı olmayacak türden insanların ülkemizde epey yaşadığı bilinen bir gerçek olan erkek türü.
  1 ... paleface
 9. 9.
  son derece normal bir erkektir. asıl bu başlığı açıp altına kifaasızca mide bulandırıcıdır diyen mideyi allak bullak eden erkektir. tiksinçtir.
  1 ... deeplydisturbed
 10. 10.
  o fakir kıza aşık olmuş erkektir.
  ... 2_sleepy