bugün

olunmaz elbette bir ısmarlarsın iki ısmarlarsın yoksa babası mısın kocası mısın sürekli sen alacaksın çayını çorbasını.
Oldum olurum.
Angut sorusu.
Amk sanki herkes sabancı torunu...
Sik kafalılar ya
Valla beni sevebilecek bana sadık kalabilecek bir kızın zengin olmasını geçtim güzelliğine bile bakmam.

Varsa böyle bir kız mesaj kutumu şenlendirsin.
ben de fakirim anlaşırız. yeter ki içi iyi olsun. neden mi böyle dedim? çünkü eve parayı zor yetiştiren babanın yemek için yetiştirmeye çalıştığı parayı süsü için koparmaya çalışanlar da var. saygılar.
http://m.uludagsozluk.com/e/33748215/ Verilebilecek en güzel cevabı vermiş, ben konuşmam.
vallaha evlenirim bile. Yokluk görmüş insanlar halden anlar.
Sevdiğim on kat fakir olsaydıda benim olsaydı.
Maddi duruma değil kıza bakarım. Para konusu halledilir.
"fakir" olmanın kelime anlamını bilmeyen insan evladı için zor bir kavram. evet ..
Neden olmayayim ki ?
fakir zengin fark etmiyor. karakterinin düzgün olmasi çok önemli birşey bunun farkına varmali her insan. cebinde çok parasi olup arkadaşlarının parasi olmadığı icin onlar gibi davranan insanda gördüm. babası servis şoförü olduğu halde babam doktor diye gezenide. cirkin olup burnu havada ve kibirli kizlarda var güzel olduğu kadar mütevazı kızlarda var. insan bazı şeyleri kendisi secemez ama kişilik insanin kendisi ile alakali.
Önemli olan kızın karakteridir. Karakteri düzgünse neden olmasın? fakat şöyle bir durum var ki; kızı ezmemek gerek. Yani kızı pahalı mekanlara götürüp kendini ezik hissetmesini sağlamamalıyız.
yeter ki seviyim evlenirim bile.
olmam dememek lazım. allah imtahan eder sonra bi aşık olursun gözün hiçbirşeyi görmez.
tabiki hayat müşterektir.zengin olur fakir olur yeter ki gönlü kalbi zengin olsun...
herkes " karakteri düzgün olsun " falan demiş. soruyorum ey ahali. hepinizin mi karakteri düzgün ? yani hepiniz mi. lan hepiniz mi ya. bi tek ben miyim karakteri bozuk. lan biraz gerçekçi olun gerçekçi.
bir erkek genelde ilk önce güzelliğe bakar sonra huy, titizlik, hamaratlık vs.
fakir sıfatını ekleyerek kastettiğin şey her neyse bu özelliklere dokunmuyorsa bir erkek için sorun teşkil etmez.
Gönlü zengin olsun yeter.
Fakir kızın yiyeceği para ne kadar ki?
Bir tane çikolatalı gofrete tav olur, en lüks götüreceğin mekanda 15 tl çorbaya verirsin yemek desen 50 tl günü 100 tl ile kapatırsın.

Zenginle çıkarsan 500 den aşağısı zor.
Olurum. Afyondan aldım bakır, yar fakır ben da fakır.
(bkz: dünyanın kahrı) siz bilirsiniz.
olurum. yatırımcı ortak mı arıyoruz kardeşim. paranı bitirir diyenler olmuş. bu kesinlikle kişilik meselesi. ille genelleme yapılacaksa zengin kızla daha fazla para harcadığınızı görürsünüz. ayy sıktı bu kadar para konusu.
gönlü zengin, ruhu güzel olduktan sonra ömrümü sererim yoluna diyerek katılacagım durumdur.
fakir derken kime göre neye göredir.

fakir var fakir var sonuçta.