bugün

fakir insanların bu sistemde yaşamaya hakkı yoktur o yüzden nefes dahi almamaları lazım.
beyni olmayan insanların sözlükte yazmaları kadar abes olmayan durumdur.
insanları sınıflandırırken fakir olduğunu unutmak bu olsa gerek.
yüzsüzlüktür, utanmazliktır. Hep alıyorlar hep alıyorlar bir kere de verin be. Nefes alacağınıza nefes verin bir kere de lan. Efendi olun adam olun oğlum. Tamam tamam sakinim.
bu konu hakkında çok söylenti olduğunu biliyoruz fakir denilien insanlrında bizler gibi yaşamaya hakkı var onuda zaten izah etmeme lüzum görmüyorum faklat anlamadığım bir şey var sen kendini hiç sorguladın mı ? benim soyum nereden geliyor "bu değirmenin suyu" nereden geliyor diye be avladım seni sokaktamı buldular para pula mı boğdular diyesim de geliyor açıkçası yazdıklrımı bile tam olarak anlamakta güçlük çekecek yükseklik kompleksine girmiş sünepe beyinli insanarın düşüncesi olduğu bir gerçek. korkma anlat bize hayat hikayeni bizde senin ve senin gibilerin ne olduğunu bilelim değil mi? haa şu da unutulmamalı aynı nefesi paylaşıyorsan aynı dünyada yaşıyorsan insanlar eşittir. daha bir çok neden var iyi oku iyi anla.
saygılarımla mechul yazar.
akp tarafından yeni seçim kampanyası olarak kullanabilecek söz. (bkz: 1 oy 1000 ton hava)
havayı kirletmelerine neden olan olaydır. gidip fotosentez yapsınlar.
bide
''biz böyle de mutluyuz'' yalanı vardır. ferrari varken lada samaraya biniyor olmanın neresi mutluluktur biri bana açıklasın.
ötenaziyi bunun için istiyoruz işte, hem o acı çekmesin, hem de bizim göz zevkimizi bozmasınlar.
iğrenç bir olaydır. biz vergimizi verelim, ülkeyi ayakta tutalım, sen gel bedavadan nefes al. neyin kafasında yaşadıkları belli olmayan fakir insanlardır.
Arkasında bulunan fakir kardeşimizin nefesi ensesine vurunca rahatsız olmuş kişinin söylemidir efendim. Troll olmak ile yavşak olmak arasında ki o ince çizgiyi dikkate almanızı tavsiye ederim.