1. 1.
  insan olmayan varlıkların davranışı.

  Bir fakire bakıp, onunla alay etmek ! Ne kazandırır insana. Belki de adam o duruma isteyerek düşmedi. Elinden gelen birşey yok belkide. Kendini onun yerine hiç koymaz.

  Ama boşverin. Bu dünyada herkesin sonu bir ölüm ! Milyonlar içinde de yüzsen, ölüm gelip birgün senin o yavşak gülüşünü solduracak. O pis bedenini mezarda elbet böcekler yiyecek seni insan müsvettesi.
  5 -1 ... aydinoglu vertigas
 2. 2.
  kısaca orospu çocukluğudur. çünkü bilinmelidirki fakir insanları aşağılayan dangalaklar belli ki o süreçlerden geçmemiştir. baba parası yemektedirler. dolayısı ile bu arkadaşların babalarını ellerinden aldığınız taktirde analarını orospu edecek kadar karaktersiz olabilirler. o yüzden orospu çocukluğudur.
  4 ... huskerrr
 3. 3.
  insanın insanı aşağılama üstünlüğü yoktur.
  ... di anforgivin
 4. 4.
  Anti bir tim kurularak, çarşıda pazarda avm de sokakta bu tip aşağılamaları yapan insan ve insanların olay yerinde ivedi bir şekilde sikertililerek cezalarının verilmesi gerekir.Konsept farklı olsada en azından ilham veriyor (bkz: anti klişe timi)
  2 ... hacileflef
 5. 5.
  kişilik karakter ve insanlık fakirliğidir ki, bir kişi bunlardan yoksun olacağına paradan yoksun olsun daha iyi haldedir.. en azından benim için öyle..
  3 ... ahmetbeyinceketi
 6. 6.
  Ben oyle zenginin amk. Olm zengin adamsin, fakirle hic alakan olmamasi lazim, asagilamakla mi ugrasiyon bir de, isin gucun yok mu?
  ... buyuk resmi goren secmen