bugün

Şimdiki ülke şartlarında herkes fakirleştiği için zaten z kuşağı evlenme oranları azaldı o yüzden her iki tarafa da hak veriyorum.
gönül fukaralığı olmasın, yeter.
yalandır. karı der ki ben çalışmam sen çalış evi geçindir der.
oldukça doğal karşılanan bir kadın olmalıdır. zira vahşi doğada ki sonsuz güç silsilesinde, kadının bir erkeği seçmesinde ki kriterlerin arasında para, mal, mülk asla olmamıştır. bunu halâ ısrarla yanlış anlayıp bu şekilde zanneden erkekler çok büyük yanılgılar içerisindedir. bu tiplemeler sırf kadınların parayı sevdiklerini sandığı için, binbürtürlü hediyeye boğarlar kadınları. parası varsa pahalı hediyeler alır vs.. ki bu erkeklerin geneli de kadın doğasından birhaber oldukları için, friendzone'a rahatlıkla atılıp paralarını ve zamanlarını kadınlar tarafından bolca vakumlatıyorlar.

para sadece menfaat aracıdır kadınlar için. paranız varsa size ilgi duyar, ancak sadece paranıza ilgi duyar. zira bizim aradığımız şey cinsel duygular yani gerçek aşk değil midir? bu duyguları hissetme kriterlerinde para asla ve asla olmamıştır. çünkü psikolojimiz ve içgüdülerimiz halen oldschool takılıyor, ve orman kanunlarında psikolojik ve fiziksel güç hakimdir, para denen züürt kâğıt parçası değil. zaten o zamanlarda para denen illet bir şey de yoktu, ama o farklı bir entrynin konusu olsun.

ha bu arada ben de o psikologlardan biriyim, danışmanız için bir mesaj uzağınızdayım.
En azından emek harcıyordur ve fakirdir. Fakir olmayı tercih etmedikten sonra sevilir.
bir ışık görmüştür. yatırım gibi düşünün. piyasası düşükken şortlayıp geleceğe oynuyor.
Ceza-i ehliyeti yoktur.
böyle bir kadın varsa cam fanusun içinde saklayalım.
malum, nesilleri tükendi artık.
Şimdi şöyle bir şey de var. Zengin biriyle evlenirsin ama sevgi yok aşk yok bir zaman sonra gözler dışarı kayar. Düşünsenize sırf parası var diye göbeği balkon, kolları sarkık bir adamla hayat yaşamak. Bence daha da işkence olur.
bence çok mantıksızdır. ancak inanılmaz yakışıklı ve uzun boyluysa o başka.
zengin kız fakir oğlan.
Günümüzde yaşanma olasılığı pek bir azalmış bir olaydır. Özellikle günümüzde ekonomi yüzünden karşı cinste maddiyata bakan kadın sayısının arttığı göz önüne alınacak olursa.