bugün

kısa öz ve anlaşılabilir bir kavramdır, kendi yaşamını kendi başına idame ettiremeyen bir erkek yaşama hakkına sahip değildir. kendisinden daha zeki ve daha başarılı bir erkeğin soluması gereken oksijeni israf etme hakkı yoktur.

bir toplumun çöküşü, bu asosyal fakir..hayatta başarısız olmuş erkekler sayesinde gerçekleşir.
Steve Jobs'un yaşama hakkı olmadığını iddia eden insan beyanatı.

(bkz: beyinsizlerin yaşama hakkı yoktur)
(bkz: peki)
Babama dedigim sey insanlara para verirken beyni varmi yok mu bi kontrol et. Bu gibi karaktersizler ortaya cikiyor sonra dedigim baslik.
(bkz: bunu alın bak bunu burdan alın)
doğrudur. fakir olup yaşasan napıcan.
Kim kendi başına zengin olmuş, hepsi babasından dolayı zengin, şimdi (bkz: siktir git)
erkekleri cüzdan olarak gören kezbanların görüşü. paralı bir erkeğe yamalı bohça ile gitme heveslisidir. Ayrıca aç köpek mi doyuracak millet lan, fakir kadınlar niye yaşıyor bu durumda?

Para için köpekleşmeyin bu işlerin trolluğu olmaz.
Bir bakıma öyledir. Lakin suç bu erkeklerde değil onları doğuran ana babada.
Fakirsiniz, her gün çorba ekmek makarna yiyorsunuz, niye aynı şeyi Evladınıza yaşatıyorsunuz ya?

Off. Üzüldüm.
görsel
sanırım haklısın.
dünyadaki erkek nüfusun yarıya inmesi gerekliliği tezimi doğrular nitelikte bir önermedir ancak kabul etmek lazım ki hiç hümanist bir düşünce değildir ama öte yandan devletin bekası için de kardeş katli vaciptir. kafamda deli sorular.
Doğaları gereği hayatta kalma içgüdüleri vardır, kendilerince yaşamak için haklı sebepleri bulunur. Bana göre ise hiç niteliğindeki bi bireyin hiçliğe yol alması olması gerekendir.
Bence birinin maddi durumu yüzünden yaşama hakkının olmadığını düşünen kişinin yaşamaya hakkı yoktur.
intihar etmeye gidiyorum ben.ewed