bugün

samanlıkta olur. seyran olur.

edit: baslik basa kalir.
tek başına haber değeri taşımayan, olağan bir durumdur.
sevişmeyi fakir sevişi ve zengin sevişi diye kategorize etmektir, yanlıştır.
yatakta veya samanlıkta, her nerede olursa olsun, sevişme anında cüzdanlar, banka mevduatları, hisse senetleri sevişmeyeceğinden dolayı normal bir sevişmedir. bill gates'in malafatı ile tinerci bilo'nunki arasında bi fark yoktur sanırım. aynı mantık üzerinden gidersek manukyan ile temizlikçi müjgan arasında da bir fark yoktur nabzın tavan yaptığı sırada.
tek fark sevişme sonrası ortaya çıkabilir. zengin çiftimiz, dünya turu hayalleri kurarken, fakir çiftimiz, olurda aileleri izin verirse, nasıl cici bir ev kiralayaklarının hayallerini kurarlar.
ileride fakir bir çocuğa bakmak zorunda kalacaklarına delalettir.
araya gurur gireceğinden ön sevişmeden öteye gidilemez.

(bkz: fakir ama gururlu olmak)
söz konusu abimiz ve ablamız sadece fakir değil aynı zamanda fazlasıyla gururludurlar. bu nedenden ötürü sevişmeleri de sadece elele tutuşma, manalı bakışmalar ve gülüşmelerden ibarettir.

ha bu arada zenginler kör kütük sarhoş olmuş bir şekilde, çatır çatır... öhöm... neyse...

(bkz: türk filmlerinden öğrenilenler)
ne demişler " yaman olur gariplerin orgazmı". *
gecede en fazla bir kere yapılandır. malum suyu idareli kullanmak lazım.

prezo ve doğum kontrol hapı olmadığından dışarı yönteminin tercih edilmesidir.
(bkz: sana o poşet dayanmaz demiştim)
öğrenim kredisi ile geçinen öğrenci çiftlerin yaptığı eylemdir.

- tamam hayatım ya, şu öğrenim bi yatsın aldıracam çocuğu
bahsedilen fakirler hint fakiri ise çivili yatak kullanılacağı için çok fazla pozisyon ve fazla haraket olmadan yapılan sevişmedir.
gayet normal olan hadisedir.
fakirlerin korunma yollarından haberi olmadığından veya haberleri olsa da bu iş için paraları olmayacağından kızın hamile kalması ile sonuçlanacak olan eylemdir. tabi işin içinde bir de cahillik var.
bence en kral sevişmedir,tek eğlencesi orgazm olan bi hayat..
lükse gerek yok samanlık kafi.
(bkz: Fakirlerin sevişmesinin samanlıkta olduğunu sanmak)
Erkek
Kadın

E: Sevişelimmi?
K: Fakirmisin?
E: Hayır zenginim.
K: Nasılım? at gibiyim dimi..
nbr? hazır mısın? sevişicez biliyosun dimi, evet biliyorum aşkım hazırım. sıkı tutun kız giriyorumm, tamamm aşkım gir tutundum.
anne ve babalarınızın sevişmesidir. ah pardon hepimiz çok zenginidik. sizin gibi hüpper zekalar meydana çıktı.
tesis yokluğundan arkadaş evinde,parklarda veya ormanlık alanlarda gerçekleşen olay.
dikkat ıkınımsal ve çağrışımsal entry geliyor...

yoksuluz gecelerimiz çok kısa
dört nala sevişmek lazım *
çok mütevazi bir sevişmedir.
içinde aşk bulunan sevişmedir, yatağın arasına para girmez.
zengin erkekte 5 tane alet yok sonuçta '' seç beğen al aşkım'' diyebilecek. pek fark yoktur fakir erkekle aralarında gibime geliyor. ha sevişmeden önce portakallı pekin ördeğini yemeyip gtüne sokuyorsa o ayrı.