1. 1.
  gayet normal bir durumdur nonoşlar. zira bende kendimi ülkenin sahibi/veliahtı olarak gören, kendini elit olarak tanımlayan lakin cebinde sigara alacak parası bile olmayan zavallı bir dinsiz olsam aynı duyguları taşırdım. *
  https://hizliresim.com/zfNgcO
  4 -8 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  bende hem fakir, hem barzo, hemde yobaz bir dinsiz olsam bende düşman olurdum ne yalan söyleyeyim. "abi be bi 5 liran var mı be güzel ağbiimm, bi dal cigaran da mı yok be ağbii." *
  https://hizliresim.com/frNP1M
  -2 ... merhaba ben pembe iyesta
 3. 3.
  Düşmanlık görgüsüzlüğedir. Daha alafranga wc yi ortaokula giderken öğrenen adamlar dededen saraylı gibi davranınca taşak geçmeyene allah günah yazar haliyle. DünyadaKi en gülünç şey sonradan görmelik.
  5 ... oberst
 4. 4.
  Hakkı ile kazanana kimse laf söyleyemez. Ama hem Müslüman görünüp hem de harama boğulanlara laf söylemesi gereken dinsizler değil sizin gibi Müslümanım diyenler.
  2 ... benimhalaumudumvar
 5. 5.
  "biz medeniyiz" diyerek bu ezikliklerini kendilerince normalleştirmeye çalışma çabaları da cabası. acıyorum ulan size, üzülüyorum da. hani şu sözlükler olmasa nerede deşarj olup rahatlayacaksınız muamma. *
  https://hizliresim.com/wlqkBA
  -1 ... merhaba ben pembe iyesta
 6. 6.
  Maddi durumu Allah'a şükürler olsun kendine yetebilen bir dinli olarak adamların gayet haklı olduğunu düşünüyorum.

  Tabi ki söz konusu kişiler şu mülayim mülayim takılıp arabanın en lüksüne binen, evlerine altın varaklı tuvalet çeşmesi yaptıran sonradan görme ucubeler ise.

  Çünkü müslümanım deyip bunca insan hayatta kalmak için türlü zorluklar yaşarken bunlar mülayim mülayim badem bıyıkları yada 5 kilo makyajları ile dinin en büyük emirlerinden olan yardımlaşmayı yerine getirmedikleri gibi iğrenç iğrenç sonradan görme gösteriş yapmaya çalışıyorlar.

  Ha diyelim bir şekilde gayrimenkulden, altından, asgari ücrete işçi çalıştırdığı iş yerinin giderlerini, vadeli mevduatta bekleyenleri saymadan zar zor param bu diyerek sadece cepteki fiziki nakitin 40ta birini verdin(halbuki kuran 40ta bir demiyor infak etmeye devam et diyor)

  Be aq dümbüğü o gösterişi yapamazsın. Müslüman isen yapamazsın işte. Yaparsan birileri senin riyakar bir oç olduğunu düşünür ve bir Müslüman olarak ben de buna kalıbını basarım.
  4 ... new kid on the block
 7. 7.
  Valla hem dinsizim hatta ateistim, hem de durumum iyi. Sen kendine bak ayol. Müslüman düşmanlığım falan yok sadece görmezden geliyorum. Sonuç itibariyle herkesin inancı kendine.

  Önemli olan zengin olmak değil, o zenginlikle hayatı iyi yaşamaktır. Ki ben bunu müslümanlar da göremiyorum ne yazık ki. Tabular olunca hayatta, o hayat maalesef iyi olmuyor. istediğin kadar paran olsun.
  17 ... queenn of darkness
 8. 8.
  Çok doğrudur maalesef özelliklede diyanet başkanına çok yapılıyor yok arabası lüks falan olum adam kaç bin lira kazanıyor hacı murata binecek hali, yokya.
  ... champliver
 9. 9.
  Fakir Müslümanların kendilerini sömüren Zengin dinkardeşlerine duydukları düşmanlık gibi değildir.

  ilk resimdeki mercedes ile ikinci resimdeki mercedes farklı.
  Birincisi kare plaka ikincisi düz plaka.

  Ön ızgaralardada ton farkı var.
  3 ... turko77