bugün

bu yazacaklarımı birey olarak kimse üzerine alınmasın. birilerini hedef olarak seçip, onlara yönelik yazmıyorum. sadece fake yazarlarda genel olarak gözlemlediğim şeyleri paylaşacağım.

1- Kısa yoldan ünlü olmaya çalışma: Yani gelir gelmez aykırı şeyler yazarak, tepki görmek ve bu yolla da isminin duyulmasını sağlamak. ben de dahil, bir çok sözlük yazarı buna prim veriyoruz.
2- Daha ikinci gün eski yazarlardan bahsetme: Hak verirsiniz ki, yeni bir yazar geliyor, umbertobaggio'dan, bluevelve'den falan bahsediyor. Yeni bir yazarın onları tanıması zaman alır öncelikle.
3- Açtıkları başlıkları sürekli güncellemeleri: Yazdıklarının okunması için, açtığı başlığa 3-4 entry girerek sürekli başlığı günceller. Canlı tutar tabir-i caizse.
4- Karmasının eksilerde gezmesi: Karmaya önem vermez, sadece dikkat çekme ve daha önceki hayatında kendisine ayar verenleri, sevmediği yazarları cezalandırmaya yönelik davranır. ikinci günden -4 olur karma.
5- Birilerine eski nickini mutlaka söylemesi: Eski arkadaşlarından ya da gerçek hayattaki arkadaşlarından birileri mutlaka bilir o kişinin kim olduğunu. Kimse şaşırmasın yani fake yazarlara verilen desteğe. aleyhinde bir şey yazdığında aldığı eksilere.

Uzun lafın kısası, her yazarın bir tarzı, savunduğu düşünceler, destekledikleri, inandıkları, inanmadıkları vardır dikkatle incelendiğinde kimin kim olduğu bulunabilir diyorum ben.
güncel Önemli Başlıklar