bugün

birçok yerde duyduğum muhabbettir. biraz düşününce pek mantıklı gelmiyor. zaten sözlükte onca tartışmayı yaratacak, hareketlenmeyi sağlayacak yazar verken moderatörler neden böyle şeylerle uğraşsınlar ki? sözlük durgun bir yer olsaydı anlardım ama değil.
(bkz: ve moderasyondan sonunda cevap geldi)
(bkz: sekter get)
feyk i fake diye yazan yazar başlığı.
(bkz: uludag sozluk moderasyonu denetlensin)
(bkz: fake yazarlar sözlüğün tuzu biberidir)*
only want to be exist nikli yazarın zall olma ihtimali göz önüne aldığı zaman doğru olması kaçınılmaz önerme. zira bu konuda derin şüpheler mevcut.
insanların ne kadar boş işlerle uğraştıklarını gösteren iddia. sana ne arkadaşım, oh iyi yapıyolar.
(bkz: tanrı kaldıramayacağı taşı yaratabilir mi)
(bkz: yaratmak allah a mahsustur)
*
doğru önermedir; safkan sunni türk; sapına kadar erkek, sağ görüşlü olmayan yazarların hepsi fakedir.
ilgili yazarları yaratan ayarcıların* bütün yazarları yaratamayacak olması kadar mantıksız önermedir.
bazı yazarların sabahın ilk ışıklarıyla evlerinden alınmasına neden olacak iddia.
tavşan yazar denilen, sözlüğün hızını arttıran yazarların moderasyon tarafından sözlüğe hediye edildiği iddiasıdır. bir çok küçük sözlükte bu gibi olaylar yaşanmaktadır; ki zaman zaman yavaşlayan uludağsözlükte de yaşanması muhtemeldir. dikkat ederseniz sürekli gündemde bir yazar var, biri gidiyor biri geliyor. sanki programlı gibi.
gündem yaratacak bir iddia.*
(bkz: zall topsun olum top)
*
iddianın doğruluğunu ispatlamak için, yazarlardan oluşan bir komisyon kurulması önerisini gündeme getirecek durumdur.
sözlük ahalisini mal yerine koymak* olsa gerek. hele bir örneği var ki söylemeden geçemeyeceğim:

(bkz: yabgu)
zall = kedikemal örneğidir.
(bkz: orhan pamuk akilli olsun akıllı)
(bkz: sözlük komplo teorileri)
geçen gün arkadaş ortamında sözlük hakkında konuşulurken söylendiği duyulan, benim de kulak misafiri olduğum cümle. he cümle benim değil, kimden çıktığını da bilmiyorum o anda dalgınlığıma geldi kimin söylediğini göremedim. sonra bunu diyen ''abi bence böyle; tiesta gera, franky facer, zenci nicki, ahmet yıldız ölmedi falan filan bunlar hep moderasyonun tutundurma çalışmasıdır'' diye devam etti. o sırada önümde biri olduğundan kim söyledi göremedim.

ama ben katılmıyorum iftiradır, yalandır, dolandır.
güncel Önemli Başlıklar