1. 1.
  basketbol maçlarında spikerin ağzından bolca duyduğumuz bir kelime grubudur. basketbolcunun attığı fake i karşı tarafın yemesi hadisesir. (bkz: fake atmak) (bkz: fake yemek).
  2 ... devedikeni
 2. 2.
  fake mail yolladıgında adamın mail adresi satırına durumu çakıp, küfürü basması olayı.. * *
  1 ... aby
 3. 3.
  (bkz: murat murathanoğlu)
  (bkz: murat kosova)
  ... atan alir spor
 4. 4.
  (bkz: fake atmak)
  ... insomniac
 5. 5.
  özellikle basketboldan akla gelebilecek bir eylemdir. basketbol oyuncusu topu potaya atar gibi yapar fakat atmaz. bu arada zıplayan karşı takım oyuncusu oyundan düser ve basketbolcu için rahat bir atış hakkı doğar. basketle sonuçlanırsa hoş bir görüntü ortaya çıkar. birçok spor dalında var olan bu eylem türünün kullanıldığı çeşitli alanlarda vardır.
  arkadaşlarla birlikte gidilen cafelerde hesabı ödememe düsüncesinde olan bir kisinin elinin cebine sokma hareketi sırasında başka bir arkadastan hesabı ödemesini beklemesidir. arkadaşı hesabı öderse feykine cevap alır, ödemezse hesap onu kalır durumur.
  1 ... perspektif
 6. 6.
  sokak basketbolundaki tabiri için (bkz: köye gitmek)
  1 ... blindguardian
 7. 7.
  başka bir sokak basketbolu tabiri için (bkz: bakkala gitmek)
  1 ... intensivecare
 8. 8.
  fake yiyen insan olayı anladığında maalesef ayaklar yeryüzünden ayrılmıştır. onda sonra yapılacak herşey genellikle boşa çıkar. kasmamak gerek. havanın tadını çıkarın.
  ... hbk
 9. 9.
  adult forumlarda rastlanan durum;

  - pınar altuğ pornosu
  + sktir lan feyk bu
  - ama benziyor
  + sus lan cevap isteme benden
  1 ... tttddd
 10. 10.
  basketbolda spikerlerin kullandığı ve sanki şike varmış gibi sanılan oysa birinin güzel bir hareket yapıp diğerinin yemesidir..
  1 ... theblu